Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ellion HMR-350H

stani (1647)|26.6.2008 11:45
Ellion HMR-350H - co tomu říkáte?...
Cena od 5.165 Kč vč. DPH.
axicom (626)|26.6.2008 17:02
mkv to neumi, tak asi za ty penize nee.
artam (1147)|26.6.2008 19:29
Podla testu na avmanii to ma kopec problemov. Napriklad neskaluje font, normalnu velkost ma len pri SD, pri HD rozliseni treba na titulky, ale aj na menu, pozerat mikroskopom... grrr
Za ten peniaz sa uz oplati pomaly poskladat nenarocne htpc a bude s nim menej problemov.
stani (1647)|26.6.2008 19:31
aha... takže nic...
jendau (16)|21.8.2008 17:01
Ahoj, ja jsem nakonec tenhle prehravac / recorder koupil.

Je mi jasny, ze to neni dokonalej pristroj a diskuse na tema jestli HTPC nebo prehravac by myslim mohla byt hodne dlouha a vysledek by asi nebyl jednoznacny - kazdej holt preferuje neco jineho.

Ja jsem puvodne hledal spis neco jako externi pevnej disk, kde bych mel zalohovany svoje multimedialni soubory (filmy, fotky , videa z dovolene). Pak me napadlo ze by bylo fajn kdyby ten obsah sel primo z toho zarizeni prehravat na TV a aby to cely nebylo moc velky a slo toprenaset. Nakonec jse skoncil na Ellionu 350H kde se mi libila jeste moznost nahravani.

Musim rict ze zatim jsem dost spokojenej a pristroj mi az na drobnosti vyhovuje.

Navic firmware se stale vylepsuje - muj pristroj uz umi plynule zvetsovat velkost titulku a posouvat je vertikalne po obrazovce. Dokonce pribyla i moznost nacasovat nahravani.

Kdybyste mel nekdo zajem a chtel vedet co a jak na Ellionu 350H funguje, klidne se na me obratte - vyzkousim a dam vedet.
josfiala (4)|17.9.2008 08:24
Uvažuji o koupi,mám dotaz.
Vlastním settop box Technisat DigiPal 2,u kterého lze naprogramovat pořady k nahrávání.Při zapojení přes scart vyšle spínací signál do VCR /videorecorderu/ a ten začne nahrávat.Po skončení pořadu se Technisat vypne a tím i signál pro VCR a nahrávání skončí.
Dotaz: 1/umí toto i Ellion HMR-350H
2/pokud ano,lze při nahrávání přehrávat film z interního HDD?
Děkuji.
adlib (71)|16.6.2009 09:01
Měl bych pár otázek na majitele tohoto přehrávače, za odpovědi předem děkuji.

1. Koupil jsem tento přehrávač (Ellion HMR-351H s DVB_T) bez HDD a chtěl bych do něj dát HDD, který mám v PC a mám na něm uloženo spoustu filmů, hudby a pod. HDD je ve formátu NTSF. Bude HDD v přehrávači pracovat nebo je nutno provést formátování v tomto přístroji a tím pádem ztráta veškerých dat?

2. Na stránce výrobce je v sekci dowload FW podporující české znaky někdy z ledna 2009 a pak je zde ještě jeden novější z března. Zůstane podpora českých znaků po zavedení toho novějšího FW?
adlib (71)|20.6.2009 17:22
Tak si odpovím sám.
Pevný disk je nutno v přístroji naformátovat, protože ten si zde vytváří oddíl pro nahráváná a timeshift a pak oddíl FAT32 a volotelně NTFS.

Po nahrátí nejnovějšího FW funguje čeština bez problémů.
adlib (71)|26.6.2009 19:13
Pár obrázku Ellion HMR-351H
P6200172.jpg P6200175.jpg P6260179_zm?na velikosti.JPG P6260181_zm?na velikosti.jpg P6260182_zm?na velikosti.JPG P6260192_zm?na velikosti.JPG
rving. (1)|16.12.2009 05:05
Velká prosba k majitelům 350,351H, zda byste mohl vy nebo kdokoli jiný otestovat možnost přehrávání avi v DV formátu, jaký zkopírujete z pásky mini DV kamery. (jestli ho rovnou nepřevádí do mpeg), což by bylo špatně). Potřebuji přehrávat nahrávky z kamer HDV (m2t,m2v,mpg-HD+PAL rozlišení) + mini DV (DV.avi) a snadno přenosné zařízení. Zajímá mě samozřejmě i popora ostatních formátů jako MKV a AVCHD. Ostatní nevyužiji. Všechny moderní HD multimediální playery s novými čipy zvládají všechny HD formáty bez problémů, ale DV.avi ani jeden nepřehraje nemá podporu kodeku i když se vejde do datového toku a je to avi. Už jsem chtěl objednat tento levnější "eGreat EG-R1".

pouze pro HD formáty bez DV, kvůli tomu,že k němu jdou připojit SATA disky přímo nebo přes E-Sata a je bez ventilátoru, ale neumí DV. Proto tento vidím asi jako poslední šanci, aby uměl obojí tzn. DV+HD formáty.

Potřebuji hlavně podporu přehrávání DV.avi m2t,m2v,mpg (SD+HD)

Mooc díky.