Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nefunkcni cs link

nem.p (29)|6.7.2008 09:41
Zdravim, mam cerstve zakoupeny sat. komplet s kartou gital s neomezenym prijmem ceskych programu. Montaz jsem delal sam a po nekolika komplikacich mi snad vse funguje dobre mam spoustu volnych programu atd., ale i kdyz jsem zaregistroval kartu tak mi kodovane programy nejdou. Funguje pouze CT24. Nefunguje mi,ale ani OCKO a to by snad melo? Prijimac mam TechniSat. Prosim poradte co mam spatne. Jsem v teto oblasti uplny panic :-)
diky
MONYS (460)|6.7.2008 10:20
[QUOTE=nem.p;183964]Zdravim, mam cerstve zakoupeny sat. komplet s kartou gital s neomezenym prijmem ceskych programu. Montaz jsem delal sam a po nekolika komplikacich mi snad vse funguje dobre mam spoustu volnych programu atd., ale i kdyz jsem zaregistroval kartu tak mi kodovane programy nejdou. Funguje pouze CT24. Nefunguje mi,ale ani OCKO a to by snad melo? Prijimac mam TechniSat. Prosim poradte co mam spatne. Jsem v teto oblasti uplny panic :-)
diky[/QUOTE]Tak pokud ti funguje pouze čt24 jsi na nesprávné družici a to na ASTRA19E,tam je jiný paket s Cz prog. a jeto UPC. Musíš parabolu nasměrovat na druž. ASTRA3E ta je pouze o kousek 4stupně dále na východ čily23E.Tam je cz link GITAL/TAT!!!!!Parabolu toč okolo své osy velmi pomalu doleva navedu tě asi takto, přednastav si v menu přijímače družici ASTRA 3E a kmitočet Očka to vysílá volně a to na kmitočtu10862H SR/22000 FEC5/6 až toto budeš mít pomalu otáčej vlevo až se ti objeví tato stanice tak musíš ji donastavit otačením na nejsilnější signál ,někdy je potřeba i donastavit i elevaci paraboly,pokud tuto stanici chytneš dej automatické ladění a celý paket czlinku se ti naladí+ nějaké zahr. stanice vše pak ulož do paměti! Raději si přečti ještě něco o nastavování paraboly na stránce parabola.cz sekce ABC horní lišta!!!
nem.p (29)|6.7.2008 18:46
Tak chytnu porad jen astru 19. Zkousim tim otacet uz asi dve hodiny a stale nic. Ukazatel signalu je stale 45 - 51. Je mozne, ze mam parabolu moc nizko ? Astra 19 mi hlasi SIGNAL 89 a KVALITA 3,6 dB. Jsem z toho teda pekne .... myslel jsem, ze je to brnkacka, alke skoro abych si to nechal naladit :-(
axicom (626)|6.7.2008 22:26
Ten prijimac nebyl naladeny? Dej si tam nejakou free stanici z 23 a otacej antenou. Musis opatrne.
nem.p (29)|7.7.2008 14:25
prijimac naladeny byl mam tam dane OCKO a nic. Podle toho co jsem nastudoval to vypada, ze mi asi prekazi stromy, ktere mam v blizkosti. Dneska zkusim dat parabolu jinam a uvidime. Jeste me napadlo, ze je LNB pokazene, ale moc tomu neverim. Spis to je moje neznalost.
axicom (626)|7.7.2008 14:44
Pokud mas opravdu 19, tak tam uz Ocko nevysila.

Tady mas celou 23 [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

A tady CS Link [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
mirekv (7169)|8.7.2008 06:41
Bez měřicí techniky a zkušeností nastavit anténu může být problem. Stromy do jaké výšky? Neměly by být přes 35 st.
nem.p (29)|8.7.2008 18:13
No stromy jsou podle me i v uhlu 45 takze to bude asi hlavni problem. Myslel jsem, ze tolik nevadi. Co jsem koukal tak sousede v ulici maji satelity umistene az na kominu...ja mel o proti nim moznost prichyceni na vykyr...no zkusil jsem to...pujdu holt vys a tam pocitam ,ze to bude lepsi.
Mam stellite finder a pomoci nej jsem chytil ASTRU 1, ale ASTRU 3 se nechytam.
mirekv (7169)|9.7.2008 06:14
Satfinderem se Astra 3A/1E dost blbě ladí, chce to najít si klasickou Astru a Eurobird na 28,2E a uprostřed je hledaná pozice, rafika na měřáku se skoro nevychýlí. Chce to měřák, co ukazuje i kvalitu, nebo sat přijímač + TV. Asi bude problém v těch stromech, jak říkal major Terazky v Černých Baronech: Popíliť!