Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Příjem v PC ze satelitního kompletu

jax_cze (1)|11.7.2008 17:29
Zdravím,
v této oblasti se bohužel vůbec neorientuji, takže se zkusím zeptat tady.
U nás doma je dost mizerný příjem analogového signálu a digitální taky není nic moc.
Tento týden se k nám do schránky dostal leták s nabídkou digitálního satelitního kompletu pro 2, 3, 4 TV.
Popis je následující (pro 4 TV, což by bylo pro nás):
4x digitální satelitní komplet HOMECAST
4x karta DIGITAL LINK pro příjem českých a slovenských programů neomezeně
- originální Cryptoworks čtečka..., digitální satelitní přijímač pro české programy..., DiSEqC 1.0, spolupráce
se 4 LNB, 2xSCART+cinch audio i video, modulátor RF, digital audio output
(některé nepodstatné věci vypuštěny).
Můj dotaz zní: Dá se nějak místo jedné TV připojit PC a jestli ano, tak co je k tomu potřeba?
Popřípadě jaké jsou možnosti obecně?
Předem díky za odpověď,
J. Balák
StD (8612)|11.7.2008 22:05
...to z Vás pane chce někdo pěkně "cucat" peníze (viz ta 4x karta...). Nejdříve je třeba se pochlubit lokalitou a nabízející firmou. Jinak dostat něco do PC není problem, pokud je vybaven patřičnými vstupy a ten slavný STB jistě za pěknou částku i výstupy...
Mr. Gooo (13)|20.7.2008 07:01
[QUOTE=StD;184646]...to z Vás pane chce někdo pěkně "cucat" peníze (viz ta 4x karta...). Nejdříve je třeba se pochlubit lokalitou a nabízející firmou. Jinak dostat něco do PC není problem, pokud je vybaven patřičnými vstupy a ten slavný STB jistě za pěknou částku i výstupy...[/QUOTE]

Mi chces rict ze u vas firma bezne nabizi sharing??? Snad normalni ze ke kazdemu pristroji patri jedna karta pro odkodovani programu ne?
StD (8612)|20.7.2008 08:50
...na to jsem vůbec nereagoval - já mám jeden přístroj se 2 CI a xPC. A co se týče nabídky lokálních kocourkovských firem, ta mne nezajímá. Ptal se na možnost připojení PC, ne? Stačí, Mr. Gooo?