Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zamrzání obrazu na CS Link

kratas (10)|31.8.2008 06:55
ahojte lidi, mám tento problém. Přijímám cs link karta TT přijímač Topfield 6000CR, parabola Mascom 80cm, LNB monoblok. Problém je v tom, že obraz na kódovaných programech zamrzne a objeví se hláška "Bohužel, služba je dočasně nedostupná". Na ČT24 se to nestane. Nejčastěji se to stane po přepnutí po pár sekundách. Přijímačem to není, ten jsem vyměnil za nový a dělá to pořád. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Parabola je natočena správně profesionálem úroveň i kvalita signálu téměř 100%. Díky za jakoukoli odpověď
mirekv (7169)|31.8.2008 08:18
Zkus očistit kartu, když to nepomůže, tek jedině zákaznické centrum.
kratas (10)|31.8.2008 08:36
[QUOTE=mirekv;189971]Zkus očistit kartu, když to nepomůže, tek jedině zákaznické centrum.[/QUOTE]

Takže to vypadá na špatnou kartu?
mirekv (7169)|1.9.2008 12:24
Poku jsi vyměnil přijímač a stejné, tak ano, buď nějaká sf chyba v aktivaci karty, nebo přímo karta, ale tu bys měl vyreklamovat.
kratas (10)|1.9.2008 13:09
[QUOTE=mirekv;190105]Poku jsi vyměnil přijímač a stejné, tak ano, buď nějaká sf chyba v aktivaci karty, nebo přímo karta, ale tu bys měl vyreklamovat.[/QUOTE]

Jj určitě. Bude si to řešit prodejce. Jen že jich prodal mraky a ještě se mu to nestalo. Takové problémy. Na vadnou kartu to prý moc nevidí. Je to v záruce tak ať si s tím dělá co chce. Já se jen chtěl zeptat jestli náhodou někdo neměl stejný problém