Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

šum v reprobednách

roe19 (1)|3.9.2008 21:15
Ahoj měl bych jeden dotaz, mám domácí kino H&B a když je to zapnutí a nic nehraje,či když je hudba, nebo videeo potichu tak to šumý. Reprobedny mají 50 W,(celková souprava 350W) tak nevím jestli to je normální nebo je v něčem chyba, poradíte mi. děkuji. zatím.
radekhulan (185)|3.9.2008 21:45
Slušné domácí kino (receiver + 5.1 repro) je záležitost 50.000 Kč a více (spíše 100.000 Kč). Od H&B šmejdu (promiň, ale je dobré to nazvat pravým jménem) není možné čekat ZVUK.

Jinak řečeno, je to normální ;)
Hmm (1739)|3.9.2008 23:48
[QUOTE=radekhulan;190492]Slušné domácí kino (receiver + 5.1 repro) je záležitost 50.000 Kč a více (spíše 100.000 Kč). Od H&B šmejdu (promiň, ale je dobré to nazvat pravým jménem) není možné čekat ZVUK.

Jinak řečeno, je to normální ;)[/QUOTE]
No v tom případě podle těchto cenových relací a podle fotek minifront reprobeden co máš u svého zbožštělého televizního miláčka NEMÁŠ slušné domácí kino a nemůžeš čekat ZVUK :-) :-) :-)
Aliens_II (380)|4.9.2008 08:22
[QUOTE=roe19;190488]Ahoj měl bych jeden dotaz, mám domácí kino H&B a když je to zapnutí a nic nehraje,či když je hudba, nebo videeo potichu tak to šumý. Reprobedny mají 50 W,(celková souprava 350W) tak nevím jestli to je normální nebo je v něčem chyba, poradíte mi. děkuji. zatím.[/QUOTE]

Jestli to je brum, většinou to bývá od špatně odstíněného zdroje a nebo ti jdou přímo ze zásuvky nějaké bludné "čáry" co ty repráky ruší. Mě to například dělal i ten zdroj, musel jsem ho schovat do hliníkového obalu, ale i lednice, která byla zapojená do stejného rozvodu zásuvek. Zkus je nejdříve zapojit jinde, nebo společně do zásuvky s tv a podobně. Když to nepomůže, pak už jedině do toho vlést a zjistit, která napájecí větev ten brum do těch repráků rve. Bohužel pro detailní identifikaci problému budeš potřebovat osciloskop. Pak už by to mohl vyřešit nějaký ten kondík na onu větev a mohlo by to přestat. Pokud to je proudouvá záležitost. Je to ale strašlivé laborování to zjistit. Je také možné, že nějaký kondenzátor by už nemusel být OK. No je toho mnoho, co by to mohlo způsobovat.
radekhulan (185)|4.9.2008 09:23
@Hmm - my zde všichni chápeme, že jsi chudej, nemáš na televizi, a neustále napadáš ty lepší a spokojené. Socko. Z toho tvého komplexu má každý prdel :)

Běž do banky, kup si konečně na úvěr 32" plazmu, a dej pokoj...
Hmm (1739)|4.9.2008 12:52
[QUOTE=radekhulan;190505]@Hmm - my zde všichni chápeme, že jsi chudej, nemáš na televizi, a neustále napadáš ty lepší a spokojené. Socko. Z toho tvého komplexu má každý prdel :)

Běž do banky, kup si konečně na úvěr 32" plazmu, a dej pokoj...[/QUOTE]
Lžimagistře, pravda plazmu zatím nemám, protože jsem měl 60t neplánovaných výdajů (a nyní jsem se rozhodl čekat na novou generaci Panáků s poloviční spotřebou), ale rozhodně mám vepředu bedny, které zahrají basy :-)