Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

divX jen na CD???

loob (4)|11.9.2008 15:18
Ahoj lidi,
Mám možná trochu hloupou otázku. Máme doma Domácí kino SC-BT100 a doufal jsem že si tam budu pouštět zripovaný filmy ,který mám v PC ,ale přišel jsem na to že soubory divx to hraje jen z CD ne z DVD. Je to normální??? Popř. nevíte jak o obejít? Většina filmů je naschvál o 20MB větší nebo mají tak 1.5GB ,takže na CD to nedostanu :(
Pytkin (7947)|11.9.2008 15:39
z DVD to nehra ? usb to nema ?
loob (4)|11.9.2008 16:31
ne ne usb to nemá :( má to slot na SD karty ,ale přes to jdou jen fotky. ještě tam je slot pro iPoda (mám iPoda) ,ale když jsem tam zkoušel pustit nějakej film z iPoda ,tak to hrálo jen zvuk (i po přepnutí výstupu ven)

jsem na to dost naštvanej ,protože na to jediný jsem se těšil..
Pytkin (7947)|11.9.2008 16:47
loob : a ked das DIVX na DVDcko .. tak to tiez nezahra ?

sem tam sa da hacknut dvd prehravac .. ta citacka na karty , je dost mozne , ze je pripojena cez usb .. ale je otazne ci si firmware poradi s USB diskom/klucom .. to chce vyskusat ..
loob (4)|12.9.2008 07:50
no zkoušel jsem dát DIVX na DVD-RW a píšemi to This disc is Incopatible. Přitom podle prospektů to má umět přehrávat RW i RAM
potom jsem to zkoušel s normálním DVD+R ,ale taky to psalo tu hlášku This disc is Incopatible

jedině mě napadá ,jestli už nevišla nějaká novější verze firmware ,jestli to neni třeba bug ,kterej už opravily...

jinak s tim hackovaním by byl problém ,protože taťka by mě nenechal otevřít ten přehrávač (kvůli tomu usb) ,takže tak to asi moc nepude...

to vidim na to ,že jim zkusim zavolat na nějakou podporu...
loob (4)|12.9.2008 07:59
tak jsem se koukal na jejich globální webový stránky a našel jsem tam update firmware ,ale při výběru regionu je možné vybrat jen Severní Ameriku. Vadilo by to hodně kdybych to stáhl a updatoval?
StD (8612)|12.9.2008 11:51
@Loob: Pokud ten firmware není výslovně deklarován jako Region Free, tak naflashováním firmwaru pro U.S. (Region 1) "úspěšně" zlikviduješ možnost přehrávání DVD pro Evropu (Region 2)... \\/ :-(((
lubo28 (24)|23.10.2008 15:40
No ja mám doma od Panasonicu DVD Recorder DMR-EH55 a aj ten má problémy s prehratím Divx.Neprehrá Divx
vobec ak sú na DVD-+RW.Bezproblémov prehrá Divx len CD-R a DVD-R.
Divx,síce prehrá aj z DVD+R média,ale musia sa napáliť v Neru vo formáte "physical book type",ináč ti to nenačíta.
Takže ja by som na tvojom mieste ešte vyskúšal napáliť na DVD-R.
Tomasek1234 (92)|24.10.2008 11:26
Zkus zmenit v neru booktype. Pak to pujde.