Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde AC3 5.1 zvuk v AVI u dvd přehrávače Sencor SDV 7404H

richard100 (2)|13.9.2008 11:14
Potřeboval bych poradit s SDV 7404H . Při přehrávání filmu ve formátu AVI s AC3 5.1 zvukem hrajou pouze 2
přední repro. Při zmáčknutí tlačítka "audio" to hlásí "žádné zvukové stopy" při použití info.tlačítka "display"
to hlásí " 6 chanel DD" . Při přehrávání DVD je vše o.k. . Při přehrávání na starším modelu SDV 7102
hraje zvuk AC3 5.1 normálně ze všech repro .
Vůbec netuším jestli je to porucha přístroje a mám ho reklamovat, nebo jestli je možné že tento přístroj
DD5.1 v AVI přehrát neumí ??????
Hugo007 (1)|21.10.2008 14:41
Dobry den,
Mam stejny prehravac i problem.
Pouzivam propojeni SCART a pri DivX s AC3 zvukem to nezvuci :o(
Zkousel jsem propojeni HDMI a to se mi prozmenu nepodarilo rozchodit.

Chtel bych se zeptat, zda vam HDMI funguje a jeste jak pisete ze vam jdou pri prehravani AC3 pouze 2 bedny, tak by me zajimalo, jestli z toho vychazi stereo, nebo proste jen cast prostoroveho zvuku (bez hloubek a stredu)

diky, a doufam ze brzo vyjde nejaky opravny firmware
richard100 (2)|30.10.2008 16:33
Dobrý den
HDMI jsem nezkoušel protože mám zatím CRT TV , středový repro mlčí , SUB zvučí , řekl bych že zvuk ze
dvou předních repro je stereo a jistej si tím nejsem .
Prozatím jsem našel pouze jednoho člověka který má onen přehrávač a jde mu to údajně bez problémů ,ale z digitálního výstupu a neměl možnost to vyzkoušet přes analogový výstup jak to mám já.
Vzhledem k tomu že máte stejný problém je zřejmé že tento přehrávač AC3 5.1 z AVI v analogu přehrát
neumí .
Zkoušel jsem kontaktovat servisní středisko výhradního dovozce Fast v Praze i v Brně aby mi dali vědět zda se jedná o poruchu , nebo to neumí nebo zda by se to dalo odstranit novým Firmware ale neobtěžovali se mi odpovědět . Zkuste jim napsat taky třeba se někdo pohne.