Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Doporučte nějakou dvb-s+dvb-t kartu do pc..

hard_core (23)|13.9.2008 12:17
Zdravím, budu skládat htpc a chtěl bych to osadit nějakou kartou, která by měla jak dvb-s(s CI slotem ev. nachystaná na rozšíření-viz.skystar HD2) tak i dvb-t(oba tunery na jedné kartě) :-/...Takže můj dotaz zní:"Existuje nějaké takové "combo" ev. jak byste doporučili to řešit? Dalším problémem je, že uvažuju o Windows Vista Home Premium s jejich MCE ale v 64b. verzi....bude to fungovat, nebo mám radši jít do 32b. verze? Pokud by neexistovalo takové "combo" budou mi fungovat zaráz dva pci tunery(1xdvb-s + 1xdvb-t)? Kdyby ne, přinejhorším "oželím" dvb-t(cs-link by měl snad pokrýt většinu nabídky cz dvb-t(nehledě na to že u nás se digitál chystá až na konec roku 2010)...dík za rady a návody či odkazy na dané zařízení a problematiku...
promata (7)|19.9.2008 15:47
[QUOTE=hard_core;191510]Zdravím, budu skládat htpc a chtěl bych to osadit nějakou kartou, která by měla jak dvb-s(s CI slotem ev. nachystaná na rozšíření-viz.skystar HD2) tak i dvb-t(oba tunery na jedné kartě) :-/...Takže můj dotaz zní:"Existuje nějaké takové "combo" ev. jak byste doporučili to řešit? Dalším problémem je, že uvažuju o Windows Vista Home Premium s jejich MCE ale v 64b. verzi....bude to fungovat, nebo mám radši jít do 32b. verze? Pokud by neexistovalo takové "combo" budou mi fungovat zaráz dva pci tunery(1xdvb-s + 1xdvb-t)? Kdyby ne, přinejhorším "oželím" dvb-t(cs-link by měl snad pokrýt většinu nabídky cz dvb-t(nehledě na to že u nás se digitál chystá až na konec roku 2010)...dík za rady a návody či odkazy na dané zařízení a problematiku...[/QUOTE]

řeším podobnou problematiku, nechám se také inspirovat od starších a zkušenějších :-)

díky za jakýkoliv podnět ve výběru...
hard_core (23)|20.9.2008 17:40
[QUOTE=promata;192418]řeším podobnou problematiku, nechám se také inspirovat od starších a zkušenějších :-)

díky za jakýkoliv podnět ve výběru...[/QUOTE]
Zdravím...na foru řeším stavbu HTPC a tu jsem dostal odpověď - je to jen výňatek...
"Satelitní TV karta je OK, ale nevidím tu klasickou. Pokud by měla běžet jak v DVB-T i v analogu, tak na to pozor. Windows MCE mají s analogem problém, pokud karta nemá HW dekodér (dá se to obejít SW, ale je s tím asi práce). Případně MCE neumí využít oba módy, tedy analog i digitál z jedné karty. Záleží na modelu. Kolega stavěl HTPC s nějakou kartou Pinnacle a ta neměla problém žádný i jako hybrid."