Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony RDR-HXD990 (890, 1090)

djmiki (14)|1.11.2008 22:31
Je možné se při sledování TV kdykoliv vrátit zpět? Díky
Xaver (149)|6.11.2008 00:12
[QUOTE=djmiki;199107]Je možné se při sledování TV kdykoliv vrátit zpět? Díky[/QUOTE]

Při sledování TV je mozne TV kdykoliv vratit zpet do obchodu, za podminky ze to nebude vadit manzelce. :-)
djmiki (14)|6.11.2008 17:08
Díky, to jste mi pomohl (manželku nemám, tak by to mělo být v pohodě)... ..., ale spíš jsem měl namysli, jestli to umí automatický záznam živého vysílání.
Xaver (149)|6.11.2008 21:49
Nic ve zlem... ale dotaz byl prilis nejasny.

Vetsina rekorderu, tedy tyto modely Sony, umi funkci Pause Live TV (nazev od Panasoniku, Sony, u jinych firem muze byt jiny), ktera asi splnuje Vasi potrebu.

Funguje je to tak, ze kdyz chcete napr. odejit na chvili k zvonicimu telefonu,
stisknete tlacitko Pause Live TV a rekorder zacne zaznamenavat prave sledovany Tv pořad
(na rekorderu musite samozrejme navolit stejny kanal jako na TV!).
Na TV se zobrazi zastaveny obraz, zacne se nahravat na HDD a az dotelefonujete stisknete Play a pokracujete v sledovani tam kde jste skoncili.

Muzete se vracet "zpet" i posouvat se "dopredu" dokud "nedostihnete" zive vysilani (pomalu i rychle).
TV porad ale nelze v rezimu Pausa Live TV, nechat na HDD po ukonceni rezimu - sam se z HDD smaze.

Jeste dal jde Philips, ktery neustale nahrava z TV na HDD po zapnuti
a ma zaznamenany asi cca poslednich 60 minut na zvolenem kanalu.
djmiki (14)|7.11.2008 17:10
To jsem chtěl právě vědět, jestli umí to co ten Philips. Díky
podloucky (1)|28.12.2008 01:02
Tak se s HXD-990 seznamuji, vše relativně bez problémů, ale mám 2 nejasnosti, které nemohu rozlousknout (hledal jsem v DF, ale neúspěšně) - konkrétně k Fotoalbu:
1) dají se něják jednotlivé adresáře seřadit - konkrétně abecedně?? Mám je pojmenované RRRRMMDD_název, ale do složky se řadí tak, jak je tam postuně kopíruji (nekopíruji je od nejstarších, ale jak mi přijde pod ruku) - tedy nedokážu to seřadit dle roku.
2) Fotky otočené na výšku (ve WinXP - Prohlížeč obrázků a faxů) se sice překopírují ale nelze je zobrazit ("tento soubor nelze přehrát") - týká se všech těchto fotek, fotky naležato jsou OK (foceno Alpha200). Manuál neporadil, v Elvii neporadili - pouze, že se zobrazením fotek na výšku by neměl být problém.
Díky za jakoukoliv případnou radu
Stuart (3)|28.12.2008 14:11
Pouštím si na tom avi klipy a přehraje mi to tak 2 z 10. Je to normální ? Nemusí mít to avi nějaké parametry ? Je to stahované z netu ( ty klipy ). Nemůžu přijít na to, proč to něco přehraje a něco ne.
Xaver (149)|28.12.2008 17:41
to podloucky

ad 1) v tom neporadim...mam pocit ze ne,... pokud to neni v manualu tak to nejde.
ad 2) vsechny foto, ktere jsou upraveny v PC, nejdou na vetsine rekorderu zobrazit,
udajne je to problem v formatu jpg, pry staci zvolit pri ukladani na PC ten spravny a vse je OK.
Pohledej info na tomto foru - psalo se to u rekorderu Sony nebo Panasonic.

Dalsi reseni - foto nahraj do rekorderu bez uprav, otacej jej pri zobrazeni v rekorderu.

to Stuart
bohuzel je to normalni...
Stuart (3)|29.12.2008 22:14
[QUOTE=Xaver;208819]to podloucky

ad 1) v tom neporadim...mam pocit ze ne,... pokud to neni v manualu tak to nejde.
ad 2) vsechny foto, ktere jsou upraveny v PC, nejdou na vetsine rekorderu zobrazit,
udajne je to problem v formatu jpg, pry staci zvolit pri ukladani na PC ten spravny a vse je OK.
Pohledej info na tomto foru - psalo se to u rekorderu Sony nebo Panasonic.

Dalsi reseni - foto nahraj do rekorderu bez uprav, otacej jej pri zobrazeni v rekorderu.

to Stuart
bohuzel je to normalni...[/QUOTE]

Je to normální s tímto rekordérem nebo obecně ?
Xaver (149)|30.12.2008 21:19
to Stuart
bohuzel je to normalni pro vsechny rekordery.
Je potreba si zjistit ktere avi prehraje a na PC si avi do tohoto formatu zkonvertovat.