Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-T prijimac + DVD prehravac

ufon (10)|10.11.2008 17:41
Ahoj. poradite mi prosim nekdo po jakych znackach ma smysl se divat? Uz se snazim neco vybrat aspon mesic a myslim ze jsem na tom hur nez na zacatku. Hodne jsem cetl o Sigmateku s HDD ale nazory jsou hodne rozdilne. Potreboval bych ke druhe TV DVB-T prijimac a taky bych rad aby to umelo cist DVD a nebo alespon USB vstup aby tam byl. U Sigmateku se me libi ze bych na ten disk nahral spoustu veci a v podstate by nebylo treba ani cteni DVD ale zase udajne ten dvb-t prijimac neni nic extra. budu vdecny za nejakou radu ktera me pomuze ve vyberu. diky moc, zatim z toho mam hlavu jak balon
gameguru (15)|11.11.2008 10:40
Známý má SENCOR SDV 8802T a spokojenost.
ufon (10)|11.11.2008 13:48
Prosimte o tom sencoru 8802t a 8803t jsem na ruznych strankach cetl ze prave pri sledovani tv pres dvb-t to nejak cuka coz by me asi rozcilovalo. Ja od toho necekam zazraky jen teda predpokladam ze tam pojede TV, kdyz tam dam dvd placku tak ji prehraje a kdyz nahodou vlozim usb flash tak z ni nacte mp3, jpeg nebo proste neco. Nelibi se me predstava ze bych tam mel dalsi dva kramy a dva ovladace kdyz to muze obsahnout jedno jednoduchy zarizeni. Nahravani nepotrebuju, v tv uz aspon 10 le nedavali nic co by stalo zato to nahrat.