Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Blu-Ray Samsung BD-P1500

robert CZ (1)|22.11.2008 20:01
Tak jsem si stáhnul do přehrávače nový firmvare 2.0,ten jak jistě víte podporuje Blu-Ray Live,ale po zákoupení Blu-Ray Já,legenda mě čekalo překvapení bonusy,které se stahují pomocí Blu-Ray Live jaksi nefungují nejde na ně vůbec najet.Někde jsem četl,že se musí zvýšit kapacita interní paměti na 1 GB.Ale jak na to,když překrávač nemá USB?A k čemu má teda potom přehrávač připojení k netu a podporu Blu-Ray Live,která je jaksi nefunkční?Na infolince Samsungu sem mluvil s nějakou slečnou,která furt nemohla pochopit,že sem firmvare stáhnul přímo v přehrávačí a o nějakém Blu-Ray Live slyšela zřejmě poprvé v životě a nakonec mi dala číslo na servis Samsungu.Zřejmě je můj přehrávač rozbytý,když můžu přímo v něm aktualizovat firmvare :-)Budu rád za,každou radu ohlědně mého problému.
artam (1147)|23.11.2008 11:12
Moznost stiahnut firmware je jedna vec, ale schopnost prehravaca vyuzit ho je druha vec.

Tvoj prehravac podporuje len BD profil verzie 1.1, je to hardwerova zalezitost, jednoducho nema 1GB internet/externej pamate a nijakym sposobom ju tam nenadratujes.
Takze Live funkciu NIKDY podporovat nebude, mas smolu.