Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Recorder LG RHT398H

Milda059 (0)|24.11.2008 22:13
Ahojte,koupil jsem si vánoční dárek a moc s ním nejsem spokojený.
Třeba: kopírování z DVD do HDD přístroje takřka nemožné, to samé z hudeb. CD do hdd.
Dále: kopírování z HDD program z televize na DVD(zkošeno jen DVD RAM) jen v realném čase.
Takovéto vlastnosti jsem tedy od takovéhoto přístroje nečekal. Máte nějaké praktické zkušenosti? Prosím poraďte. Díky Miloš
losos (2977)|24.11.2008 23:11
Jak vidím, také patříš k těm, co si poradit nedají.... Už jsem to tu na fóru psal mnohokrát, že je třeba koupit Panasoniky... Vrať ho a vyměň za některý Panasonic. Jedno který, všechny jsou super. Nebudeš mít s ním ŽÁDNÝ problém, uvidíš.

Čti zde :

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=17960&page=3
Xaver (149)|25.11.2008 10:45
Muzes mi prosim rict co jsi myslel nemozne cituji:

Třeba: kopírování z DVD do HDD přístroje takřka nemožné, to samé z hudeb. CD do hdd.

...ze se to nezkopiruje vubec? Pripadne napsat zde dalsi nedostatky...

dik...

Jinak zrychlene nahravani z HDD na DVD by melo byt mozne, aspon nektere typy LG
- co si pamamtuji - to umeli jen to musis to nekde nastavit.
Milda059 (0)|25.11.2008 15:01
to Xaver: po vložení orig i vypaleného DVD jsou všechny volby na kopírování šedé. zkopírovat to umí jen avi a mp3.
S tím rychlým kopírováním budu muset laborovat, ale asi to nepujde.
losos (2977)|26.11.2008 02:24
Proč to nejdeš vyměnit za Panáka ?
jb42q (6)|6.12.2008 09:46
Ahoj,

mám podobný typ, akorát s menším diskem (RHT 397H). Audio CD jsem na HDD zkopírovat nezkoušel, ale 10 DVDček (DivX) se StarTrek Enterprise jsem zkopíroval na HDD za cca 40 min. Šlo to naprosto bezproblémově. Kopíroval jsem i pár DVD (celý Video disk), to bylo sice pomalejší, ale šlo to.

Z HDD na DVD lze vypalovat rozhodně vícerychlostně (nezkoušel jsem DVD-RAM). Vypaloval jsem zatím jen dvakrát. Použil jsem Verbatim DVD-R (16x) a DVD-RW (4x). Asi nevypaloval plnou rychlostí média (typnul bych tak o jednu rychlost nižší), ale rozhodně to nebylo 1x.

Podle toho co píšeš, bych řekl, že máš nějaký špatný firmware. Není možné, aby se dva podobné typy takhle diametrálně lišily. Já bohužel nevím jak zjistit číslo firmware. Nevíte náhodou někdo ?

Jinak souhlasím, že panáci jsou určitě vymakanější a často hned první firmware je uplně v pohodě. LG jsem vybral kvůli lepší podpoře USB a výrazně nižší ceně než mají panáci. Když jsem v obchodech srovnával panasonic poslední modelové řady, tak obě USB klíčenky makaly v pořádku, ale externí disk nešel (přestože se tváří ve Win jako USB Mass Storage nikoliv jako USB external drive).V LG šly klíčenky i externí disk také. Jen při přehrávání DivX s větším bitrate obraz chvílemi trhal. Po zkopírování z externího disku na HDD v přístroji, šlo už vše ok. Zkoušel jsem ještě bráchův externí disk od WD a ten to nerozpoznalo...