Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Playstation3 jako multimediální přehrávač

xpow (140)|25.11.2008 21:58
Ahoj zajímalo by mě dát na jedno místo pozitvní a případně negativní zkušenosti s používáním PS3 jako multimediálního přehrávače. Primárně mi nejde o vyvolání nějakých sporů s majiteli jiných stroječků, ale o soustředění zkušeností, které můžou být užitečné. Vím, že tyto věci již byly na některých místech probírány, ale zdá se mi, že jsou zatížené právě zbytečnou polemikou a nedotažené. Takže pokud máte někdo chuť nebo vás něco rozladilo, tak sem něco napište.
jarino1978 (8045)|25.11.2008 22:43
Pytkin (7947)|25.11.2008 23:04
PS3 by malo byt super .. jedine co by mi zasadne vadilo , ze neprehrava dvd z harddisku .. len z DVD media .. to je dost otrava .. ak chce niekto ale sledovat len HD , tak to neni problem ..
spamoid (62)|26.11.2008 09:09
PS3 ma zasdni problem a tim je absence titulku u DivX - jedina moznoste je DivX konvertovat do VOBu a ty pak prehrat... Ale jinak je PS3 s jeho kvalitou obrazu opravdu moc pekna masinka :-)
michal_h (492)|26.11.2008 11:48
[QUOTE=spamoid;203768]PS3 ma zasdni problem a tim je absence titulku u DivX - jedina moznoste je DivX konvertovat do VOBu a ty pak prehrat... Ale jinak je PS3 s jeho kvalitou obrazu opravdu moc pekna masinka :-)[/QUOTE]
nemáš pravdu, stačí použít program "AVIAddXSubs v.7", nainstalovat do ps3 poslední firmware a je to :-)

jinak já jsem s ps3 jako přehrávačem mutlimédií spokojen
Man5on (661)|26.11.2008 11:51
[QUOTE=spamoid;203768]PS3 ma zasdni problem a tim je absence titulku u DivX - jedina moznoste je DivX konvertovat do VOBu a ty pak prehrat... Ale jinak je PS3 s jeho kvalitou obrazu opravdu moc pekna masinka :-)[/QUOTE]

Externí titulky u DivX skutečně nenačte, ale existuje jeden šikovnej prográmek "aviaddxsub", kterej ti Divx (i HD!) a srt/sub spojí do jednoho souboru během pár vteřin. Takže tenhle problém bych jako problém nebral. Pochopitelně je k tomu třeba PC ;)
spamoid (62)|26.11.2008 15:08
Tak to se omlouvam, tento program jsem neznal. V dobe, kdy jsem to zkoumal jsem to nenasel, to, co rikate je super, hlavne pokud to da do toho AVI za par vterin... A pokud Vam doma bezi komp non-stop, tak je to parada. Me se nelibila nutnost zapinat komp...