Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

XBMC / KODI - možná nejlepší Media centrum software pro HTPC

petan058 (14)|26.6.2013 20:31
tak bohužel ani z browsera se tam nedostanu a v serveru mi přijde že by to mělo být vše správně
vivid.sk (11472)|26.6.2013 20:37
malo by byt ...ale nieje. Hladaj chybu tam. Este raz prebehni nastavenia "network settings".
petan058 (14)|26.6.2013 20:48
když zkouším z ntb pingnout tu adresu (bez portu) tak odpovídá a k internetu to připojený je, stahuje mi to třeba info o počasí ...

EDIT: je možné použít jiný port než 8080 ? případně jaký ?

EDITII: když se podívám přímo ze serveru ... tedy localhost:8080 tak se mi to načte, pokud to dám ale z ntb tak nic ... vypadá to na chybu na straně routeru ...
vivid.sk (11472)|26.6.2013 22:14
[QUOTE=petan058;461024] je možné použít jiný port než 8080 ? případně jaký ?
[/QUOTE]

Iste, hocijaky volny. 8080 casto pouzivaju rozne proxy servre, je lepsie si to zmenit (8888 alebo 9999 si lahko zapamatas, ci hocico ine volne).
Ked sme pri tom routri, vies prescanovat porty na serveri? Stiahni si tuto app-ku a prescanuj lokalnu siet.
petan058 (14)|27.6.2013 02:46
díky ... pomohla ta appka, server měl slabý signál a přesto, že měl přístup k internetu nebyl přístup k aplikaci přes IP a port ...
vivid.sk (11472)|18.9.2013 23:21
Riesenie prehravania VEVO hudobnych videi z Youtube:

Stiahnut YouTubePlayer.py zo stranky nizsie a nahradit ho v lokalnom profile v adresari XBMC (staci si ho vyhladat podla mena).
Cele vlakno
vomic (671)|19.9.2013 07:28
nemáte tip na nějaký dobrý harware s pasivním chlazením (co nejmenší) vhodný pro openelec XBMC? Použil jsem před pár měsíci pro kamaráda ZOTAC, ale přišel mě velmi hlučný, teď potřebuji jedno xbmc pro sebe a do toho ZOTACu se mi vůbec nechce.
Nějak jsem ztratil v poslední době přehled o hardwaru.
Jo podmínka je aby to šlo ovládat klasickým MCE ovladačem (přijímač zapojený do usb)
Pytkin (7947)|19.9.2013 10:05
aj ja hladam nejake riesenie .. ocakavam HW aj s ovladacom .. ale uz dlho som nic nenasiel ..
vivid.sk (11472)|19.9.2013 11:45
Pani, jedine dobre riesenie je to, ktore si sami poskadate (a je to vzdy idealne, lebo si mozte zvolit design, co pri hotovych komercnych rieseniach neprichadza velmi do uvahy). Nehladajte univerzalne riesenia, vzdy budu mat nejake nevyhody.

A co sa tyka DO, riesil by som to len IR snimacom, naco dalsie DO v domacnosti? Snad ich nije uz dost na stole?
Neviem, ci stale existuje komercne riesenie vo forme IgorPlug v USB verzii. Verzia pre seriovy port je sice funkcna a da sa zlepit za par euro, ale s COM porty su uz viacmenej mrtve (aj ked by mali byt na doske z historickych dovodov este vystupy). Predpokladam, ze uz existuju dalsie modernejsie riesenia v kombinacii s EventGhostom, napriklad popularny USB-UIRT (aj ked nieje najlacnejsi), pripadne nejaky lacny IR z DX alebo ebay v kombinacii s EventGhostom.
Pytkin (7947)|19.9.2013 13:05
cece ja by som chcel daco hotove .. nechce sa mi bastlit .. ten Egreat U1 vyxera fajn .. male vrtke .. ale asi to nebude stihat .. apple TV je super .. ma fix vystup na P60 .. cize tiez nic pre nas .. tak nic .. ja cakam .. mozno dakto pride s dacim novym .. davnejsie som cital ze nove SIGMA chipsety maju byt stavane na XBMC .. ale zatial sa nic neobjavilo ..
vivid.sk (11472)|19.9.2013 13:56
Chapem, clovek vekom zlenivie :). Pokial sa ti nechce skladat, daj si to niekomu poskladat z vybranych komponentov. Alebo, pockaj - mozno sa nieco objavi.
sanchez13 (1071)|19.9.2013 14:21
napr toto vyzera zaujimavo http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4604#sp (su tam aj verzie so silnejsim/slabsim CPU,.....)
tdlmarek (1566)|19.9.2013 15:26
Tyhle NUCy byly taky to první co mě napadlo (už se k nim objevily i pasivně chlazené skříňky) - plnohodnotný x86-64 procesor, grafika s dobrou HW akcelerací a 24p výstupem, mSATA pro SSD, ...

Jenomže to je pořád jenom hotové PC (hardware), nikoliv HTPC (software pro přehrávání, konfigurace DO, ...), takže asi nic pro běžného uživatele.
vomic (671)|19.9.2013 15:36
[QUOTE=sanchez13;466938]napr toto vyzera zaujimavo http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4604#sp (su tam aj verzie so silnejsim/slabsim CPU,.....)[/QUOTE]

mám obavu, že to bude opět mít aktivní větrák viz foto větracích mřížek a bude to hlučný stejně jako malinkej ZOTAC.
Bastlit se mi nic nechce, není to sice problém ale velikostně to bude vždycky minimálně 2x větší než něco hotovýho 10x10 cm.
Přitom udělat to aktivní by něměl být fakt žádný problém, můj Asrock viz podpis jsem před 3 rokama předělal na pasiv prostě jen tím, že jsem u něho odpojil větrák a on v pohodě už tři roky drží a neuvařil se :)

mimo současné téma:
2 all: pls jde Vám přes hdmi ven DTS zvuk u hudby? Nemůžu přes hdmi kabel dostat do receiveru vůbec DTS hudbu, prostě pokud mám nastaven výstup zvuku hdmi a snažím se pustit DTS muziku jakoukoliv tak xbmc vůbec stopu nespustí. Pokud nastavím výstup optiku, tak to přehrát jde v pohodě. Nevím si s tím rady a nechce se mi vracet k optice.
DTS zvuk u filmů jde normálně pokud vypnu volbu HD-DTS kompatibilní ... pokud volbu DTS-HD mám zapnutou tak jde zvuk ale obraz se příšerně seká. Nevím kde je problém, opět pokud zvolím výstup optikou tak se obraz neseká.
Zkráceně ... DTS hudba nejde vůbec, DTS u filmů jde jen pokud mám vypnutou volbu kompatibility DTS-HD.
Dělá to jak u linux verze, tak u Windows tak i u Openelec na 3 různých hardwarech.
receiver mám Marantz SR7005 který DTS-HD umí.
Pytkin (7947)|19.9.2013 15:59
[QUOTE=tdlmarek;466946]
Jenomže to je pořád jenom hotové PC (hardware), nikoliv HTPC (software pro přehrávání, konfigurace DO, ...), takže asi nic pro běžného uživatele.[/QUOTE]

software je predsa XBMC .. tam neni vo riesit ..
vivid.sk (11472)|19.9.2013 16:05
[QUOTE=vomic;466947]mám obavu, že to bude opět mít aktivní[/QUOTE]
presne tak. Asi preto to nezobrazuju otvorene.
[SPOILER]

[/SPOILER]

2 all: pls jde Vám přes hdmi ven DTS zvuk u hudby?

Ano ide. Mam nastaveny audio vystup WASAPI (v linuxe to bude inak). Funguje to aj ked su subory s priponou .dts, alebo s priponou wav. (rovnako takto to funguje aj cez foobar2000).
Pozor! nefunguje to, ked su DTSWAVy spakovane do nejakeho lossless formatu (flac, wavpack). XBMC 12 ma nejaku chybu v processingu, snad to opravia v dalsej verzii.
Foobar2000 berie aj spakovane formaty (idealny test bitperfect prenosu).


[QUOTE=vivid.sk;466951]software je predsa XBMC[/QUOTE]

Uz len to dialkove .... :). Ale podla mna, pre XBMC je to velmi jednoduche, kedze XBMC sa ovlada cez klavesnicu, staci akekolvek DO, ktore emuluje stlacanie klaves.
V XBMC sa uz nasledne da pridelit akakolvek klavesa na danu akciu. Narychlo som nasiel nieco taketo (alebo taketo) co funguje s MCE a v diskusii ludia pisu, ze aj s XBMC.
Realne ani nejde o to DO, ako o ten IR prijimac, a sw, ktory zrejme emuluje stlacanie klavesov. Takze predpokladam, ze by sa mali dat tieto povely naucit aj cez univerzalne DO.


[QUOTE=tdlmarek;466946]jenom hotové PC[/QUOTE]
Prave to "jenom" je na celej veci najdolezitejsie. Mat doma dalsi pouzitelny nehlucny PC je fajn, pre kazdy pripad, ako tento*.


*v skratke: ak jedneho dna zistis, ze YouTube (...dosad si za to akukolvek sluzbu) zablokovalo prehravanie hudobnych videi mimo browsera, v inom HW MMC si v prdeli, minimalne do dalsieho updatu, ktory moze trvat mesiace. Tu aj v pripade, ze sa update neobjavi, nastartujes browser a dane video si pozries cez neho. Vybavene.
vomic (671)|19.9.2013 17:12
Tak jsem nastavil WASAPI a stejně mě DTS hudba nejde. Při spuštění stopy se ukáže 0.00 z 4.32 a na tom to stojí - nic se nepřehrává :(
můžeš mě pls poslat na [email]noe@tisk.cz[/email] mailem jednu skladbu co ti jde v DTS abych vyloučil že mám vše v nějakém zparchantělém formátu? Já bych ti poslal na oplátku něco co nejde mě na test jestli to přehraješ.

Jinak mám verzi 12.2 z května ... zkusím stáhnout nějakou novou verzi xbmc ale tohle mě dělá áž hodně dlouho a plno verzí zpět.
tdlmarek (1566)|19.9.2013 17:14
[QUOTE=vivid.sk;466951](...)
Prave to "jenom" je na celej veci najdolezitejsie. Mat doma dalsi pouzitelny nehlucny PC je fajn, pre kazdy pripad, ako tento*.


*v skratke: ak jedneho dna zistis, ze YouTube (...dosad si za to akukolvek sluzbu) zablokovalo prehravanie hudobnych videi mimo browsera, v inom HW MMC si v prdeli, minimalne do dalsieho updatu, ktory moze trvat mesiace. Tu aj v pripade, ze sa update neobjavi, nastartujes browser a dane video si pozries cez neho. Vybavene.[/QUOTE]
Však já jsem na druhé straně barikády, podívej se do podpisu, jaké HTPC používám já :) Hlučnost neřeším protože není ve stejné místnosti jako TV, rozhraní k multimediální knihovně mi dělá Altap Salamander a jenom si chrochtám blahem při přehrávání 1080p24 s bitstremovaným HD zvukem prostřednictvím MPC-BE. Takže rozhodně nejsem zastáncem hloupoučkých MMC :D

I přesto ale dokážu pochopit požadavky lidí, kteří prostě nechtějí PC, protože tam chtě nechtě pořád je ta určitá údržba okolo. Což uživatele vyžadující obsluhu na úrovni běžného DVD přehrávače zkrátka odrazuje, a proto raději míří k MMC, byť za cenu menší funkcionality.

Já si ze stejného důvodu držím i klasický blu-ray přehrávač. Ten formát má jasně daná pravidla, takže nehrozí nějaké brzké problémy s kompatibilitou. A radši si za pár tisíc koupím pohodlné zařízení, které to bude za všech okolností přehrávat na 100%, než abych do HTPC musel cpát mechaniku a ladit přehrávač pro podporu originálních blu-ray médií. Tedy kromě toho, že jsem už investoval do krásné skříňky, která podporu pro 5.25" mechaniku ani nemá :)

PS: NUCy přímo od Intelu jsou prý i přes aktivní chlazení úžasně tiché. A kdyby to nefungovalo, tak k nim existují ony pasivní skříňky, které jsem zmínil. U toho řešení od Gigabyte nevím, jestli se něčeho podobného dočkáme (pokud to tedy nevyrobí Gigabyte sám) - přecejen nemá takové jméno.
vomic (671)|19.9.2013 17:48
[QUOTE=tdlmarek;466955]PS: NUCy přímo od Intelu jsou prý i přes aktivní chlazení úžasně tiché. .[/QUOTE]
NUC Intel mám a souhlas je tichoučkej, s čím mám ale u něj problém jsou ty dva HDMi výstupy které nějak divně občas způsobí v xbmc pod windows rozdvojení obrazu které zůstane i v windows po ukončení xbmc. Pomůže jen restart PC.
Rád bych proto XBMC vyřešil samostatně pod openelec distrem abych měl tichý hardware pouze a vyloženě na xbmc.
Právě tento NUC si chci nechat ale jen pro windows bez XBMC jakožto domácí servřík který běží 24/7 a je napojenej na NAS
Přemýšlím jestli koupit ještě jeden NUC na to XBMC ale moc se mi do toho nechce, bojím se těch problémů s grafikou navíc NUC i přes to že je tichej je přecijen aktivní a taky není uplně nejlevnější :)
Nicméně nakonec možná ten NUC bude jediná rozumná dnešní volba ... protože stejně výkonný komp co má tak malou spotřebu asi za stejnou cenu co stojí NUC nepostavím.

EDIT: hmm tak ten nejlevnější NUC za 4,8K + DPH nemá síťovku byť má aspoň pouze 1x HDMI což by mě zrovna vyhovovalo ... takže zbývá jen ten co mám s dvěma hdmi ale ten už stojí 5,6K + DPH bez ssd disku a paměti což už je zbytečně na xbmc drahý.
sanchez13 (1071)|19.9.2013 18:49
co sa tyka dialkoveho, mam doma toto. Treba si na to kusok zvyknut, ale k HTPC, pripadne XBMC je to ako stvorene :-)
http://www.buyincoins.com/item/18028.html

P.S. aktivne chladenie naozaj neznamena vzdy hlucne... Zoberte si priklad z Mac mini... Mam ho doma a naozaj o tom vetraku ani neviem...
Zatial ho pouzivam ako klasicky desktop, ale casom (o par rockov) asi nahradi staruckeho Ashrock-a ION-a v ulohe HTPC 8-)
komir (12)|4.10.2013 06:35
[QUOTE=vomic;466947]

DTS zvuk u filmů jde normálně pokud vypnu volbu HD-DTS kompatibilní ... pokud volbu DTS-HD mám zapnutou tak jde zvuk ale obraz se příšerně seká. .
[/QUOTE]

mne to robí to isté.vyriešilsi to? ja mám AVR harman kardon 365 xbmc 12,2
keď prehravam film v power dvd tak je všetko v poriadku
vomic (671)|5.10.2013 07:28
2:komir nevyřešily :( chyba je bohužel v XBMC, vylučovací metodou a za pomoci vivida.sk jsem zjistil, že problém není v AVR ani v hardwaru ... bohužel asi musíme počkat jestli v u novějších xbmc opravěj. Vivid.sk mě poradil ať zkusím dts hudbu přehrát v foobar2000 ... tam to šlo zcela korektně a AVR správně DTS muziku detekoval.
jaydoo (542)|9.10.2013 12:39
XBMC používam celkom k spokojnosti. Teraz potrebujem ale nejakú malú krabičku do spálne a rozmýšľam, že kúpim Raspberry PI a dam tam XBMC. Mám tam natiahnutý LAN a filmy mám na NASe. Ešte som rozmýšľal nad Rikomagic MK802 II. NEchcem do toho veľa investovať, lebo to budem púšťať raz začas. HTPC by som tam mal úplne zbytočné. Co je rozumnejšie ?
KamilZ (10277)|9.10.2013 13:37
MKxxx určitě ne. Zařízení s Androidem nejsou jako mmc vhodné, xbmc nepodporuje na Androidu hw akceleraci, jen xperimentálně, s problémy nebo externím přehrávačem. Dej tak něco s Linuxem nebo za pár šupů kup mmc bez hdd.
jaydoo (542)|9.10.2013 13:44
a myslíš, že Raspberry PI by bolo ok, ludia si to pochvaluju.
MMC som mal WD, a v obyvke mam teraz Dune Smart HD. Asi by som radsej nieco s XBMC. Ale to je asi do inej temy toto.
KamilZ (10277)|9.10.2013 15:33
Nevím, jak je na tom s výkonností, možností dálkového ovládání (mimo řešení typu Logitech K400). Já bych se raději díval po http://www.pc-android.cz/solidrun-cubox/ (to už má dostatečný výkon, konektivitu a dodává se i s dálkou) nebo něčem na AMD/Intelu .

Pročti si tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/35784-boxee-box-truehd-dts-problem#post466706 (všechny tyhle Androidí zařízení jsou na jedno brdo)
jaydoo (542)|9.10.2013 22:18
Ide skor o to, ze to chcem ku starsej LCD TV púšťať az za čas. Zvuk pojde aj tak cez Reproduktory v TV, takze to je v poho. A Raspberry je za 40€. To chcem kvôli tomu, že am jde pohode XBMC. Alebo nakonjec kuknem nejake jednoduche MMC s LAN za 50 euro.
zvirek (11)|7.11.2013 15:02
nevíte , jak vyřešit přetáčení u TV archivu ( konkretně iVysiliani CT) v XBMC ? Kdykoliv se pouzije, tak se potom zbytek poradu seka, resp rozhodi se synchornizace obrazu a zvuku. Diky moc.
slay (161)|13.1.2014 13:22
Ahoj
Nemáte někdo zkušenost s tímto: zkusil jsem nainstalovat XBMC na mojí S3. Kamarád mi půjčil HDTV adapter a tak jsem to zpustil. Na tabletu mám nainstalované DO Yatse. Napájení telefonu je přímo z AVR. Zvuk AC3 jenom prská. Nevím, jestli jde nastavit ještě něco v mobilu nebo někde jinde. Občas se xbmc samo vyplo. Asi to nebude to pravé na MMC, ale za zkoušku nic nedám.
[ATTACH=CONFIG]26153[/ATTACH]
zkouska.jpg
Drake89 (293)|14.1.2014 12:14
Zdravim vlastnim chvilku Xtreamer Ultra a na nem poustim zatim z flashky OpenELEC-ION.x86_64-3.2.4 s XBMC 12.2 Frodo.
Nektere doplnky se mi podarily pridat, ale kdyz chci pridat CSFD doplnek pro stahovani obsahu a plakatu filmu, tak mi to pri instalaci ze zip archivu pise tuhle hlasku: "Nesplnene zavislosti".
Co s tim? Mam tam neco spatne? Zkousel nekolikrat stahovat verzi 3.2c i 3.2a a pise to stale stejnou chybu..
A poradte prosim jak pridat filmy z externiho disku do Knihovny tak, aby mi to nacetlo zatim aspon anglicke info o filmu..
Diky za rady, jsem v XBMC novacek

Edit:
tak filmy do knihovny uz se mi podarilo dat, ale furt mi nejde ten CSFD doplnek pro nacitani infa o filmech, zatim se mi to stahuje z nejake databaze v anglictine..
Jak tam dostat to CSFD? :(
Drake89 (293)|15.1.2014 12:31
Tak CSFD uz se mi rozjelo, ale kdyz to najde spatny film a chci ho zamenit za jiny (ten skutecny), tak to vyberu ze seznamu, potvrdim a stejne se mi obal ani info o filmu neprepise.
A kdyz chci vycistit knihovnu, abych tam mohl pridat jen nektere slozky s filmama, tak me smazat knihovna nejde, furt tam filmy zustavaji. I kdyz dam nejaky film odebrat z knihovny samostatne.. Co s tim?
tomasg (9)|24.1.2014 13:23
Zná někdo z vás lepší způsob jak přehrát originální bluray disky s externíma titulkama ve formátu srt, atd. než XBMC + AnyDVDHD (nebo MakeMKV) ? Ideální by byl bluray přehrávač s touto možností. Našel jsem asi dva čínské přehrávače co by to teoreticky měli umět, ale cena nad 10k kč.
lukaspre (23)|29.1.2014 22:05
Jak je to s prehravanim 3D ISO u xbmc? Staci pouze film zapnout nebo se musi jeste neco doinstalovavat nebo prepinat?
Zapnu film a nenaskoci auto v 3d na tv. Musim rucne prepnout na tv koverzi 2d na 3d a to si myslim ze neni spravny postup co?

Neumi 3d iso xbmc prehrat jenom pod windows 7?
vivid.sk (11472)|30.1.2014 00:27
3D ISO zrejme stale s externym komercnym softom TMT alebo PowerDVD
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=184215
lukaspre (23)|30.1.2014 06:36
Diky za info. Je to teda pekne slozity. Tento postup platí i když mám nainstalovaný pouze systém openelec.tv ?


Existuje dneska vubec zarizeni ktere dokaze 3D ISO prehrat bez takových úprav?
Dodo&J (0)|1.2.2014 11:57
Ahoj. Potrebujem pomôcť S inštaláciou XBMC na PC tak aby sa bootoval rovno Z hdd bez windowsu. Stiahol som ISO xbmc pre linux A nahral som ho na usb. Pri inštalácii mi to ale spadne. Neviem či som postupoval správne. Alebo je potrebné mať ešte samostatný Linux na hdd?
Ďakujem
tdlmarek (1566)|1.2.2014 12:07
XBMC není operační systém, musí na něčem běžet. Takže buď nainstaluj velký Linux a v něm si dotáhni XBMC, nebo použij některou předpřiravenou linuxovou distribuci, kde je XBMC už předinstalované a automaticky se spouští po naběhnutí OS (XBMCbuntu, OpenELEC, ...). Pokud máš podporovaný hardware, tak se OpenELEC jeví asi jako nejrozumnější volba.
Dodo&J (0)|1.2.2014 19:27
Čiže mám na výber dve možnosti. Xbmcbuntu alebo openelec. Je medzi nimi nejaký rozdiel? Mimochodom chcem ešte na pc inštalovať Windows 7. Len som ho nechcel inštalovať priamo do os win7 pre pomalší nábeh.
Drake89 (293)|22.2.2014 11:31
Zdravim, jde vam na XBMC se prihlasit na svuj Youtube ucet? Me to pri pokusu o prihlaseni hlasi nejakou chybu scriptu nebo neco podobneho.
A pak bych se chtel zeptat, jestli je nejaky doplnek, ktery by dokazal ke kazdemu filmu z knihovny filmu stahnout trailer?
whitesak (406)|5.3.2014 17:53
Spatna zprava - vypada to, ze se autor velmi dobreho doplnku pro DMD-XBMC rozhodl zastavit projekt a dale v nem nepokracovat. :-(
http://code.google.com/p/dmd-xbmc/
Klfree (34)|6.3.2014 22:17
Mám problém s hudbou a její knihovnou v xbmc. Nastavím cestu k adresáři, uložím. Adresáře se soubory vidím, můžu procházet a můžu přehrávat, jen pokud najedu na levou stranu na záložku je režim knihovny zašedlý a nejde zakliknout. Nemáte někdo nápad co s tím?
Klfree (34)|6.3.2014 22:34
Našel jsem odpověď.

http://forum.firecore.com/topic/2690?page=1

Podržet tlačítko menu na zdroji a pak klik na přidat do knihovny.
Klfree (34)|8.3.2014 20:31
Tak jsem tu znovu a doufám, že mě někdo pomůže.
Rád bych měl více možností v menu, např. 3d, Blueray atd. Vím, že jsou skiny, které tuto možnost mají. Nainstaloval jsem skin Aeon - Nox, ale nějak nemůžu přijít na to abych měl pod jednotlivým menu jen ty soubory pod které je menu určeno. Při určování zdroje jsou pro výběr uložení do filmové databáze jen jako seriály, filmy a hudební video. Tedy nejdou přidat další kategorie. Pokud vyberu "filmy" budou všechny tak označené i z různých adresářů a pak je mě rozdělené menu naprd.
Nějaký nápad?
Díky.
sanchez13 (1071)|10.3.2014 11:09
Mas viac moznosti... Napr:
- rozdelit filmy uz v zdroji podla toho ako to chces mat.
- zadat filmom nejaky vlastny nazov kolekcie. Potom to mozes podla toho delit...
Klfree (34)|12.3.2014 12:59
Já to ve zdroji mám samozřejmě rozdělené, jak filmy a muziku dělím podle kvality (rozlišení, bitrate, 3d atd.), ale pokud nahrávám složku do knihovny, tak se mě jen u filmotéky zeptá na tři možnosti, co složka obsahuje. Tedy koncerty, seriály a film. Nelze si vybrat z nějakých svých. U muziky to nejde vůbec, tam je to prostě hudba.
Tedy i když si v menu založím položku např. 3D nemohl jsem k ní přiřadit cestu, že to je tam a tam. Našel jsme možnost nějakých rychlých play listů a to pak při editaci menu přidat jako seznam složek. To jde, ale pokud jsem to zkoušel, tak u muziky se načetlo jiné submenu a nebyla možnost zobrazování labelu. Používám skin Aeon MQ5.
Asi v tom tápu, ale nějak se tím prokopu.
Mayki07 (185)|15.3.2014 13:17
[QUOTE=Drake89;479425]kdyz chci pridat CSFD doplnek pro stahovani obsahu a plakatu filmu, tak mi to pri instalaci ze zip archivu pise tuhle hlasku: "Nesplnene zavislosti". [/QUOTE]
Poradíš mi jak jsi to vyřešil? Mám stejný problém...
Drake89 (293)|15.3.2014 13:25
Mayki07> nevim cim presne se mi to podarilo zprovoznit, ale bude to jedno z tohoto- Stahnul jsem si novejsi verzi XBMC, nainstaloval jsem si XBMC primo na interni SSD (predtim jsem jel z flashky) a taky jsem si stahnul novejsi verzi toho doplnku..
Kdyztak z toho neco vyzkousej a jeste se potom kdyztak zeptej, zkusil bych na to znovu mrknout, pripadne ti opsat ktere mam u toho stahnute primo verze atd

-Jinak stale by me zajimalo, jestli se Vam ostatnim dari prihlasit se ke svemu uctu Youtube?

-A existuje nejaky doplnek, ktery by ke kazdemu filmu z knihovny stahl- pripadne jen ukazal nejaky odkaz na trailery a nejlip v cestine nebo s ceskymi titulky?
vivid.sk (11472)|15.3.2014 15:42
[QUOTE=Drake89;484558]jestli se Vam ostatnim dari prihlasit se ke svemu uctu Youtube?[/QUOTE]
uz nejaky cas to nefunguje

[QUOTE=Drake89;484558] ktery by ke kazdemu filmu z knihovny stahl- pripadne jen ukazal nejaky odkaz[/QUOTE]
Na to nepotrebujes plugin, standardne mas trailer v detailnych informaciach o filme. Tento sa ti prehrava online.
Drake89 (293)|16.3.2014 10:09
vivid.sk> diky, skoda toho YT

a ty trailery v informacich o filmu nemam, mam tam jen tohle: "Prehrat, Obsazeno, Obnovit, Vybrat grafiku"
Nemas tam spis nejaky doplnek? Nebo nemuze to byt jinym skinem? Ja tam mam zakladni skin a verzi XBMC mam 12.2
vivid.sk (11472)|16.3.2014 15:18
Zeby to bolo len pri originalnom scrapperi?

orientacny obrazok
:

[ATTACH=CONFIG]26746[/ATTACH]
xbmc_movie_info.jpg