Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Digi - jaký přijímač?

bigboban (78)|2.12.2008 09:59
Dneska mi instaloval digi-tv. Přestože jsem nechtěl příjem na 2 TV dostal jsem jakýsi přijímač Hyundai. Myslel jsem že dostanu Humax.

Proč mi dali jiný přijímač? Můžu se nějak bránit? Má s tímto někdo zkušenost?
jarino1978 (8045)|2.12.2008 10:06
[QUOTE=bigboban;204815]Dneska mi instaloval digi-tv. Přestože jsem nechtěl příjem na 2 TV dostal jsem jakýsi přijímač Hyundai. Myslel jsem že dostanu Humax.

Proč mi dali jiný přijímač? Můžu se nějak bránit? Má s tímto někdo zkušenost?[/QUOTE]

karta je párovaná s receiverom, zmena receiveru a tým pádom aj karty je myslím možná, asi za poplatok. otázku hlavne smeruj k digi-tv.
Man5on (661)|2.12.2008 10:07
Proti Digi se moc bránit nemůžeš, co sem tak slyšel, tak ta jejich podpora je šílená.

...zlatý EMU :D
bigboban (78)|2.12.2008 10:10
[QUOTE=Man5on;204817]Proti Digi se moc bránit nemůžeš, co sem tak slyšel, tak ta jejich podpora je šílená.

...zlatý EMU :D[/QUOTE]

Spíš mě šlo o zkušenost, co takhle poslední dobou dávají za přijímače...

O EMU jsem uvažoval ale odradila mě nutnost měnit klíče..
Man5on (661)|2.12.2008 10:20
[QUOTE=bigboban;204819]O EMU jsem uvažoval ale odradila mě nutnost měnit klíče..[/QUOTE]

Klíče se mění tak jednou za tři týdny, změna je otázkou pěti minut a zase jedeš dál.
bigboban (78)|2.12.2008 10:25
Pro mě je to dneska jednodušší si zaplatit ten rok pak se uvidí. Do té doby třeba EMU zkusím..

Spíš mě jde o to, že jsem čekal HUMAX, který údajně měl zaprvé mít další slot pro Skylink kartu a navíc měl umět Diseqc 2.1. Ten Hyundai asi ani jedno ani druhé nemá..
jarino1978 (8045)|2.12.2008 12:13
[QUOTE=bigboban;204823]Pro mě je to dneska jednodušší si zaplatit ten rok pak se uvidí. Do té doby třeba EMU zkusím..

Spíš mě jde o to, že jsem čekal HUMAX, který údajně měl zaprvé mít další slot pro Skylink kartu a navíc měl umět Diseqc 2.1. Ten Hyundai asi ani jedno ani druhé nemá..[/QUOTE]

HUMAX + HYUNDAI : nemá žiaden slot na karty ani CI moduly, sú to len jednoúčelové receivery, hlavne hyundai pochybnej kvality. Ten Hyundai mi vydržal 1 rok, potom išiel do večných lovíšť, menil som ho v reklamačnom konaní za Humax. Ten Humax je asi o triedu lepší, ako ten Hyundai. Obidva podporujú Diseq motor, čiže natáčanie, Humax myslím že aj USALS, GOTO X.
Ku kvalite resp. nekvalite Digi-tv nemá zmysel debatovať, je to každého individuálna vec.
EMU Digi-tv my malo zachvíločku skončiť výmenou kariet N2 za N3, už momentálne používa 40% zákazníkov Digi-tv N3. Je to len otázka času, ale budiš......
len škoda, že veľa firiem si na tomto vybudovalo vlastný biznis, keď ponúkajú klamlivo ľuďom " najlepšiu ponuku na sledovanie všetkých CZ/SK programov bez mesačných poplatkov ". Som veľmi zvedavý, čo povedia tí "spokojní" zákazníci, keď ostane tma...
losos (2977)|3.12.2008 15:16
Pokud tě zajímá i můj názor, tak já osobně nechápu, proč jsi to nejdříve koupil a teprve teď se ptáš na radu. Na tu jsi se přece měl ptát předtím, ne ?
Já osobně bych tohle "zařízení" nechtěl ani zadarmo...
bigboban (78)|3.12.2008 16:19
[QUOTE=losos;205071]Pokud tě zajímá i můj názor, tak já osobně nechápu, proč jsi to nejdříve koupil a teprve teď se ptáš na radu. Na tu jsi se přece měl ptát předtím, ne ?
Já osobně bych tohle "zařízení" nechtěl ani zadarmo...[/QUOTE]


A jak jsem měl asi vědět co mi donesou? Dle info z fóra tady i jejich webu měli donést Humaxe. Donesli Hyundai a zjevně je to pěknej shit. Dle infolajny přijímač měnit/zvolit nejde. Ale dneska se mi druhý den po instalaci podělalo DO takže chci vidět jak to vyřeší..
losos (2977)|3.12.2008 17:56
Např. i takový obyčejný Showbox 300, nebo 700 bude vždy lepší (a levnější...).
A o tom, že dnes je třeba pořizovat zařízení na HDTV, ani nemluvím...
Pitomec (10211)|4.12.2008 06:59
[quote=bigboban;204823]Pro mě je to dneska jednodušší si zaplatit ten rok pak se uvidí. Do té doby třeba EMU zkusím..

Spíš mě jde o to, že jsem čekal HUMAX, který údajně měl zaprvé mít další slot pro Skylink kartu a navíc měl umět Diseqc 2.1. Ten Hyundai asi ani jedno ani druhé nemá..[/quote]
Teda nic ve zlým, ale tomuto se musím jenom smát - když to můžeš mít grátis a plnou nálož, tak si radši vezmeš ten šrot od nich a ještě za to platíš 9-):-D:-D:-D
bigboban (78)|4.12.2008 07:28
[QUOTE=Pitomec;205174]Teda nic ve zlým, ale tomuto se musím jenom smát - když to můžeš mít grátis a plnou nálož, tak si radši vezmeš ten šrot od nich a ještě za to platíš 9-):-D:-D:-D[/QUOTE]

No spousta lidí EMU nerozumí, já jsem si o tom našel dost a došel jsem k závěru, že nemám čas si s tím hrát. Pro někoho jsou důležitější peníze pro někoho čas. Času mám málo, 260 za měsíc na rok pro mě není nic zásadního. Jak říkám, možná během roku rozchodím EMU a za rok jim to zase vrátím... Navíc ještě nemám doma dořešený rozvod SAT a tak nevím přesně co pořídit za přijímač aby to chodilo. Zatím máme v STA dvě družice a chtěl bych 4..
Pitomec (10211)|5.12.2008 12:32
Fakt netuším co znamená "si s tím hrát", když jediné co musíš udělat je to, že při změně kódů (cca jednou za měsíc) je znovu zadáš (přičemž ty aktuální najdeš na netu max. během půl minuty) - a není to ani o penězích (to jistě člověka 260Kč/měsíc nezabije), ale hlavně o programové nabídce (např. slovenské programy). Ale je to tvoje volba, kdo chce kam, pomozme mu tam :-)