Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nahrávka na dvd rekorder

oom (36)|2.12.2008 20:55
poraďte jaký dvd rekorder dokáže na svůj hardisk nahrát dvd filmy z jineho zdroje než jen z tuneru
jarino1978 (8045)|2.12.2008 22:02
[QUOTE=oom;204966]poraďte jaký dvd rekorder dokáže na svůj hardisk nahrát dvd filmy z jineho zdroje než jen z tuneru[/QUOTE]

ak myslím na to isté čo Ty, tak asi každý.
oom (36)|3.12.2008 14:36
asi jsi mi nerozuměl já měl na mysli strčit do rekorderu vypálenou kopii svého originálu a zkopírovat ji na jeho hardisk. zatím jsem neslyšel o žádným který by to uměl
jarino1978 (8045)|3.12.2008 16:58
[QUOTE=oom;205065]asi jsi mi nerozuměl já měl na mysli strčit do rekorderu vypálenou kopii svého originálu a zkopírovat ji na jeho hardisk. zatím jsem neslyšel o žádným který by to uměl[/QUOTE]

kedysi, keď ma ešte bavil dvd recorder to šlo v prípade pioneer, ale len pri nechránených DVD
Xaver (149)|6.12.2008 17:17
Muj Panasonic EX88 to umi, DVDecko s kopii i originalnim filmem nahraje na HDD,
Ovsem nahraje vse co se prehrava, tedy i upoutavky na zacatku, jak volis start prehravani atd.
Nahravani trva tak dlouho jako film.
Nelze tedy DVD zrychlene nahrat na HDD
Zkousel jsem ale pouze 3ks DVD. mozna jsem mel stesti ze origo DVD nemeli nejakou ochranu.

Myslim, ze by to mohl umet kazdy rekorder, s jistotou to nevim.
Smysl tohoto pozadavku mi unika, protoze si tak zbytecne zaplnis HDD filmem, ktere mas na DVD.
Ja mam 400GB a presto jej mam neustale plny.

Pozn.
Pioneery umeli udelat navic tzv. Backup tzn. vypalit kopii originalniho DVD.
tomzvule (249)|6.12.2008 19:23
Měl bych pár dotazů na které jsem nějak nenašel odpovědi.

>> Převedeno do téma Sony RDR- HXD990B
losos (2977)|7.12.2008 22:00
[QUOTE=oom;205065]asi jsi mi nerozuměl já měl na mysli strčit do rekorderu vypálenou kopii svého originálu a zkopírovat ji na jeho hardisk. zatím jsem neslyšel o žádným který by to uměl[/QUOTE]

Máš špatné informace. Zcela bez problémů to lze na HDD DVD rekordérech Panasonic (všechny nevlastním !) a umí to i JVC 30, nebo JVC 300, protože jsem je používal. Ještě dodám, že z harddisku to lze pochopitelně znovu vypálit na DVD disk, ale je zcela dobře poznat, že kvalita obrazu se při tom o dost zhorší... To platí o nechráněných discích, nebo o nechráněných videokazetách. Chráněné lze takto zkopírovat kabelem Scart, či S-Video, nebo AV video z jiného přehrávače přes dekodér..., ovšem kvalita utrpí ještě víc. Proč to ale dělat, když je to snadnější, rychlejší a "relativně" bez ztráty kvality na PC v Neru, nebo Shrinku, že ?