Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prepojenie Set-top-boxu a VCR - Heeeelp

maranatha12 (1)|21.12.2008 17:04
Dal som si pripojit na Slovensku Digitalnu TV s stb Sagem IAD84 HD a potrebujem ho prepojit s 10 ročným VCR Panasonic NV-SD437EE a TV tiež old OTF 488.
Doteraz som mal "káblovku" cez kasickú anténu a VCR mi všetko v pohode nahrávalo cez "časovač". Teraz ak chcem nahrávať s STB, musím si na videu navoliť A1 a nesmiem prehazdovať kanál.
Prosím, pomôžte mi dobrou radou idú vianoce, mám tam konečne VIAsat a DQD, som fanda do dokumentov a hrozne by som chcel nahrávať.

S úctou - Peter Vozár, Trnava
goast (36)|21.12.2008 17:16
[QUOTE=maranatha12;207951]Dal som si pripojit na Slovensku Digitalnu TV s stb Sagem IAD84 HD a potrebujem ho prepojit s 10 ročným VCR Panasonic NV-SD437EE a TV tiež old OTF 488.
Doteraz som mal "káblovku" cez kasickú anténu a VCR mi všetko v pohode nahrávalo cez "časovač". Teraz ak chcem nahrávať s STB, musím si na videu navoliť A1 a nesmiem prehazdovať kanál.
Prosím, pomôžte mi dobrou radou idú vianoce, mám tam konečne VIAsat a DQD, som fanda do dokumentov a hrozne by som chcel nahrávať.

S úctou - Peter Vozár, Trnava[/QUOTE]

jinak to nejde,než jak popisujete...
jarda50 (1424)|22.12.2008 17:15
maranatha
bohužel se Ti to asi nepodaří. Problém je v tom, ře tvůj nahrávač má pouze analog tuner a tudíš nenaladíš sateleitní programy. Ve Tvém případě by si potřeboval dvě STB a na jedno by byl napojen VCR a na druhé TV.