Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Samsung SH875 a nastavení času

jenda.benda (2)|21.12.2008 20:35
Dobrý den. Zakoupil jsem si DVD recorder Samsung SH 875. Vůbec se mi nedaří nastavit hodiny tak, aby se na přením displeji zobrazoval správný čas.Vždy se mi na displeji zobrazuje takový, jaký jsem nastavill v menu. Když opět v menu otevřu položku nastavení hodin, tak tam je správný čas. Tlačítkem OK ukončím editaci, na displeji předního panelu se objeví opět správný čas a zastaví se. Nevíte někdo co s tím. Moc děkuji za odpověď.
lukas13 (2)|24.12.2008 14:24
Dobrý den, tento model jsem před několika dny zakoupil a zapojoval, Vámi popisovaný problém nenastal, můj přístroj měl problém s automatickou detekcí času (rok 2082 byl dobrý vtip), ale po manuálním nastavení bylo vše v pořádku. Ovšem nevím co by se dělo během aktualizace času. Pokud ve Vašem případě nepomůže aktualizace SW přístroje, je asi nutná reklamace.

Mohu se dotázat zda jste přístroj připojoval přes DBV-T? V mém případě byl s digitálním tunerem problém - sice zachytil signál multiplexu B (Nova, Prima atd.), ale v cca 20ti případech označil počet programů 0 (manuál, automat prostě přeskočil). Po dvacáté prvé :-( programy multiplexu zachytil a dekódoval, nicméně velmi často se při přepnutí na Novu či Primu objevila pouze černá obrazovka (taková programová loterie). Přístroj jsem již vyměnil za jiný, od jiného výrobce, nicméně mne zajímá zda se jednalo o vadu kusu či prostě nekvalitní tuner obecně.
jenda.benda (2)|29.12.2008 18:22
Tak mi nakonec přístroj vzali na reklamaci. V prodejně sami nedokázali problém vyřešit a navíc se objevil další a to, že i když byl signál skoro 100% tak obraz kostičkoval. nevím tudíž kde byl problém. Taky mi nechtěl napoprvé naladit všechny programy. Ale když už je naladil, tak je přepnul bez problémů.