Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chyba při upgrade - Philips DVDR 5570

djmiki (14)|25.12.2008 10:25
Chtěl jsem si zaktualizovat FW z 3.06 na 3.07 a nakonec mi to napsalo "Download Error" - teď se mi to při spuštění zasekne a píše to pořád "Starting". Dá se s tím něco dělat? Díky
kus (56)|25.12.2008 21:49
no, aktualizaci noveho fw si odkouril starej a protoze se ti novej nenahral spravne, tak ted ¨DVD vubec nefunguje, je tak?

klasika, nekde sem tu cetl navod jak nacist znovu firmware, musi se to rozebrat a napojit datovej kabel primo do strev, nevim kam presne, zkus servis, ty to umi, tohle je dneska uz beznejsi zavada, pokud clovek nema znalost a naradi tak uz to sam neudela
djmiki (14)|25.12.2008 21:52
Díky... Už jsem si na zahr. fóru zjistil, že stačí vložit cd se SW -> zmáčknout Eject a Rec a zapojit do zásuvky, pak se to nahraje znovu.
kus (56)|25.12.2008 22:33
[QUOTE=djmiki;208432]Díky... Už jsem si na zahr. fóru zjistil, že stačí vložit cd se SW -> zmáčknout Eject a Rec a zapojit do zásuvky, pak se to nahraje znovu.[/QUOTE]


no tak to mne prekvapuje, ja cet ze pokud updatujes sam pres usb nebo cd a nejak se to kousne, tak DVD nema zadnej funkcni soft a proto ani neni schopny prijmout SW z CD, pac je uplne mrtvi... proto to umely dychani a ozivovani vevnitr napojenim na ridici jednotku bo co to je.. No jestli ti to pude, tak napis
djmiki (14)|25.12.2008 22:36
Vyzkoušeno - funguje!