Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vplug (nebo něco) pro VMC??

mcmurdock (35)|27.12.2008 14:03
Vplug funguje skvele v dvbvieweru, mám dekodované cele DigiTV. Ted jsem si stahl aktualizaci 2008 pro VMC. Spousta novych super veci a navic plna podpora pro dvb-s karty, ale programy jsou samozrejmě kodované, protože pro VMC nefungje vplug. Nevite nekdo jak programy ve VMC dekodovat??? diky moc
SS2CZ (874)|27.12.2008 16:03
TaTplug,UPCplug,GITALplug,PREMIEREplug apod.:-R
mcmurdock (35)|27.12.2008 17:40
[QUOTE=SS2CZ;208651]TaTplug,UPCplug,GITALplug,PREMIEREplug apod.:-R[/QUOTE]

Promin, ale na nic z toho jsem nenasel nic relevantniho. Potrebuji na DigiTv do VMC. Mas prosim neco konkretního :). Díky moc
SS2CZ (874)|27.12.2008 18:42
Promin,asi jsi nepochopil můj ftip.:D
Ve VMC ti asi nic chodit nebude,chtělo by to napsat stížnost na mrkvosoft.:D \\/
mcmurdock (35)|27.12.2008 20:17
[QUOTE=SS2CZ;208683]Promin,asi jsi nepochopil můj ftip.:D
Ve VMC ti asi nic chodit nebude,chtělo by to napsat stížnost na mrkvosoft.:D \\/[/QUOTE]

Aha kua :(, mno sem si rikal kdyz nekdo napsal vplug pro viwer, tak snad neco :). Je fakt ze nikde ani zminka. Kartu pro digi sice mam, ale ta je sparovana s humaxem, takze mi ci slot taky nepomuze :(.
Foolproof (2713)|27.12.2008 20:22
Tento "dotaz" jsem viděl už i jinde......Prostě jeden amater se večer ožral v hospodě a vymyslel rozhranní, které umožňuje vstoupit do zpracování signálu už na úrovni source. No a protože bylo na bázi API od Microsoftů, začalo se nazývat MD - (MultiDEC) API. Psal se rok 2001.
U Microsoftů vědecký tým za miliony dolarů vytvořil v roce 2008 podporu pro satelit.
Rozhranní se jim asi nepodařilo.
Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
-----------
Co ti v tom DVBV chybí proti VMC, já jsem nenašel nic.
mcmurdock (35)|27.12.2008 22:19
mno ja VMC pouzivam jako komplex. Tedy fotky, videa, TV, music, radio atd. Tedy jsem tam chtel mit i satelit, ale asi smula :(
Foolproof (2713)|27.12.2008 23:33
Proč si myslíš, že to v DVBV nejde ? I s blikajícím interface, obrovská skupina fanatiků vymýšlí skiny a houkadla a barvy a prostě blbosti.
Proti VMC máš navíc svobodu ve volbě prostředků a nejsi nucen používat to, co dovolí system a to je plus, které je za 15 Evropanů k nezaplacení.
mcmurdock (35)|28.12.2008 10:53
[QUOTE=Foolproof;208732]Proč si myslíš, že to v DVBV nejde ? I s blikajícím interface, obrovská skupina fanatiků vymýšlí skiny a houkadla a barvy a prostě blbosti.
Proti VMC máš navíc svobodu ve volbě prostředků a nejsi nucen používat to, co dovolí system a to je plus, které je za 15 Evropanů k nezaplacení.[/QUOTE]


Aha, to nevim, sry. Jsem lama. Mohl by jsi me prosim hodit nejaky odkaz na neco co ma podobny interface jako VMC nebo neco kde se podivam co dvbv umoznuje. Na jejich strankach toho moc neni. Diky moc
Foolproof (2713)|29.12.2008 16:26
Já tam nejsem registrovaný, ale je tam forum, kde komunita vymýšlí doplňky, ale asi úřední řeč bude němčina.....

Interface stačí v DVBV povolit, je tam všecko, DVD,MP3 i s blikátkama, umí to náhledy......

Hledej DVBViewer forum.