Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung HT-TZ212

Leveler (13)|9.1.2009 16:06
Má někdo zkušenosti stímto domácím kinem HT-TZ212?
Chci to připojit k plazmě PS50A457.
Děkuji
Leveler (13)|13.1.2009 19:52
Nikdo neporadí?:(
artam (1147)|13.1.2009 20:33
Hm, bol som nahodne pritomny na jednej predajni, ked HT-TZ212 ukazovali nejakemu zakaznikovi, a jedine, co ma na tom zaujalo bol priserny zvuk - teda aspon podla mojho subjektivneho pocitu. Hudba sa na tom podla mna urcite vychutnat neda. Zvysok neviem, nemal som chut tam dalej zotrvavat.
Ale hluchemu to urcite vadit nebude, ja sa bez mucenia priznavam, ze zrejme patrim do tej drvivej mensiny nespotrebitelov zvyknuty na poctive velke drevene repraky. Aj k televizoru. ;-)
Leveler (13)|21.1.2009 16:14
Je jasný, že to nebude žádnej super zvuk jako od kina za 20 000:))Třeba u PC jsem měl repráčky 2+1 logitech co měli 24W RMS za 1700,-Kč a pro mě to hrálo krásně:)Tak jestli to bude hrát aspon o chlup líp jak ten logitech u PC tak budu spokojenej:))

Nikdo jinej neslyšel nebo nemá zkušenosti s tímto kinem?
Děkuju:)
vanskej (23)|28.1.2009 08:36
Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit?Včera jsem zakoupil domácí kino Samsung Blu-ray a po chvíli nastavování,vypadl zvuk.Potom jsem ho vypnul,hned zapnul,chvíli šlo všechno v pořádku a pak opět vypadl zvuk.Nemůže to být zapříčiněno rychlým přepínáním při nastavení?Slyšel jsem,že se to stává u televizorů při zmíněném rychlém přepínání funkcí.Díky za radu.