Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TF 7700hsci usb pvr

vtdudek (3)|17.2.2009 01:54
Vážení,
na tomto přijímači jde nahrávat na externí hdd nebo na flashku.Nahraji si tedy na flash disk nějaký film, který bych rád přenesl na další úpravu do PC, ale žádný program, který mám v PC mi tyto nahrané soubory neotevře, jde to pouze přehrát v tom TF 7700. Neví náhodou někdo o nějakém programu, kterým bych to mohl v PC přehrát a i upravit?
Díky
borsoj (7)|18.2.2009 20:20
[QUOTE=vtdudek;216406]Vážení,
na tomto přijímači jde nahrávat na externí hdd nebo na flashku.Nahraji si tedy na flash disk nějaký film, který bych rád přenesl na další úpravu do PC, ale žádný program, který mám v PC mi tyto nahrané soubory neotevře, jde to pouze přehrát v tom TF 7700. Neví náhodou někdo o nějakém programu, kterým bych to mohl v PC přehrát a i upravit?
Díky[/QUOTE]

Zdarec.Media Player Clasic Homecinema -v 1.2.991.0 mi přehrává snad všechny soubory v PC.Šupni do PC kodek K-Lite Mega Codek Pack (stáhneš na Centrum-Stahuj software).MPEG Video Wizard pro úpravu a střih a nebo MPEG Streamclip.Ten potřebuje Quck Time Alternative 1.8.1 ne jiný.Ale jsou určitě jiné a lepší programy.Sám jsem v začátcich.TF7700hsci mám asi tři měsíce. Borek. . .