Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Recorder SonyDVD RDR-HXD890

ferynos (1)|22.2.2009 13:52
Zdravím všechny a věřím,že mi někdo poradí.
V manuálu už se jaž takž orientuji, ale nějak mi nejde nastavit přejmenování nahrávky.
Nahrál jsem z VHS film na HDD a chtěl jsem ho před kopírováním na DVD pojmenovat.
Podle návodu jsem tak učinil, v tittle listu se název skutečně objevil, ale po kopírování
jsem zjistil, že na DVD je na místě názvu stávající identifikace,která se objeví při každé nahrávce a je nastavená zřejmě výrobcem recorderu.Tak nevím kde je chyba.Zkusil jsem to víckrát, ale výsledek je stejný. Možná dělám stejnou chybu.
MarPo (7)|24.2.2009 17:23
Mělo by to jít v posledním proku (okně) před vypálením na DVD. Vpravo jsou nabídky - Zpět-Režim záznamu-Zadat název disku-Finalizace-Spustit kopírování (zhora dolů). A v položce Zadat název disku se pojmenuje budoucí disk DVD.
kentaur6 (19)|4.3.2009 10:16
Název disku je úplně něco jiného než název titulu! Mám druhým dnem RDR-HXD990 a zkoušel jsem přejmenovat nahraný pořad z digitálního tuneru a následně ho vypálit na DVD+RW. Vše bez problémů, název se uložil.
MarPo (7)|5.3.2009 13:46
Jo jasně, to jsem přehlíd. Jinak umě to taky funguje bez problémů (DVD+RW, DVD-R).