Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DLNA a praktické využití v síťovém spojení mezi PC a TV... "mýtus nebo skutečnost"?

kofolak (294)|4.7.2011 10:34
Kvoli transkodingu novy ntb kupovat zatial nebudem (i3,i5:-)-), zatial mi v pohode staci sucasny AMD Mobile Sempron 3200+ / 1.6 GHz. Este som nepozeral parametre transkodovania, takze sa ozvem az ked to zistim a otestujem nastavenia.
RoPo (6061)|4.7.2011 11:30
kofolak: To je na on-line transcoding do 1080p opravdu málo. Podle toho co jsem zkoušel, tak pod linuxem na desktopovém C2D na 2,66 GHz se on-line transkoding do 1080p často trhal. Některé zdroje však do 1080p zvládal dobře.
kofolak (294)|4.7.2011 13:35
Zazraky ako plynule transkodovanie do 1080p necakam. Pojde skor o starsie filmy, takze 720p by malo stacit. Casom budem kupovat aj satelitny prijimac, mozno budem filmy pozerat cez neho.
Magicie (85)|17.7.2011 13:41
[quote=rommi;343553]....no, este stale mozes volit variantu dual band router + "prehravacia krabicka" s HDMI a Wi-Fi, ktora nahradi nefungujuce prehravanie cez USB.... :-)[/quote]

Tou prehravaci krabickou jsi myslel NAS, spravne?

Pokud ji vezmu, tak pobezi tam korektne vsechny formaty vc. 720/1080 mkv s titulky tak jako kdyz to pres HDMI prehravam naprimo z NB? Radeji pro jistotu pripominam, ze pri prehravani z USB se divx na TV sekal a MKV neumi.

Neni nekde nejaky verohodny test tech NAS, kteremu se da verit a podle nej vybrat?

Chtel bych, aby se na ni take dalo mimo WiFi z lokalni site pripojit vzdalene, kdyz to na routeru (D-Link DIR-825) povolim.

Zvazoval jsem mimo flashe FW od TV (nevim jestli by mohl pomoci a zda-li ho vubec pro ten Thomson sezenu) ted jeste tohle:
http://www.engadget.com/2010/11/02/asus-wicast-ew2000-1080p-streaming-solution-reviewed-lots-of-w/


Jedine pro ma ASUS v tom, ze se da vzit a pouzit na cestach jako nahrada HDMI kabelu, popr. dokonce v kombinaci prave s touto NAS.

Nicmene NAS na siti se mi jevi po hlubsim zamysleni jako lepsi alternativa.
nin (388)|17.7.2011 16:44
[quote=Magicie;357197]Tou prehravaci krabickou jsi myslel NAS, spravne? [/quote]

Ne, spravne je medialni prehravac. NAS (obvykle) nema AV/Out.

[quote=Magicie;357197]Pokud ji vezmu, tak pobezi tam korektne vsechny formaty vc. 720/1080 mkv s titulky tak jako kdyz to pres HDMI prehravam naprimo z NB? Radeji pro jistotu pripominam, ze pri prehravani z USB se divx na TV sekal a MKV neumi. [/quote]

Nemusi, kazdy typ se pochopitelne muze chovat za ruznych okolnosti ruzne. Vzhledem k tomu, ze TV zde funguje pouze jako obvykle zobrazovaci zarizeni signalu na jejim vstupu, je bezpredmetne jake formaty TV dokaze nebo nedokaze zobrazit.

[quote=Magicie;357197]Neni nekde nejaky verohodny test tech NAS, kteremu se da verit a podle nej vybrat?[/quote]

Jeden z mnoha zdroju testu medialnich prehravacu: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Jeden z mnoha zdroju testu NAS: http://www.smallnetbuilder.com/nas/nas-reviews

[quote=Magicie;357197]Chtel bych, aby se na ni take dalo mimo WiFi z lokalni site pripojit vzdalene, kdyz to na routeru (D-Link DIR-825) povolim.[/quote]

Pokude je zarizeni pripojeno do site (LAN) a nabizi sitove sluzby, je vzdalene rizeni/sprava atd. veci nastaveni spise routeru, firewallu, modemu atd.
rommi (416)|17.7.2011 21:18
[quote=Magicie;357197]Tou prehravaci krabickou jsi myslel NAS, spravne?

Pokud ji vezmu, tak pobezi tam korektne vsechny formaty vc. 720/1080 mkv s titulky tak jako kdyz to pres HDMI prehravam naprimo z NB? Radeji pro jistotu pripominam, ze pri prehravani z USB se divx na TV sekal a MKV neumi. ......

[/quote]


...myslim ze nin to zhtnul uplne paradne aj bezo mna...ale jedna male doplnenie,
pokial by si trval na tom ze chces NAS, ktory bude zaroven prehravac tak je tu XtreamerPro - NAS + prehravac v jednom
http://www.xtreamer.net/pro-minisite/xtreamerPRO.html
ja by som ale preferoval prehravac separe a NAS separe, NAS urcite synology nejaka 211 by mohla stacit a prehravac - nieco si vyber
http://www.xtreamer.net/

kazdopadne pripojit na sluzby z "vonku" je mozne aj na jednom aj na druhom.......
Magicie (85)|17.7.2011 21:31
Uz mi pak doslo, ze to vlastne dostane pekne IP z routeru a zbytek uz si poresim.

Dival jsem se na testy NAS a v zavesu byl jeste D-Link. Tak by mne jeste zajimaly ty prehravace, pujdu se na to podivat.


Resili jste taky nekdo podobne dilema s http://www.engadget.com/2010/11/02/asus-wicast-ew2000-1080p-streaming-solution-reviewed-lots-of-w/ ? Zajimalo by mne jak jste dopadli a zda-li nelitujete.
Magicie (85)|18.7.2011 09:09
Tak ani xtreamer ultra at uz vypada sebelip bohuzel nepodporuje hd dts audio.

http://www.mediasmartserver.net/forums/viewtopic.php?f=13&t=10278

Objevil jsem tohle:
http://xbmc.org/

Premyslim nad stavbou HTPC, neni nekde neco predkonfigurovano?
RoPo (6061)|18.7.2011 09:34
XBMC je "stará dobrá dáma" a velmi funkční.
Magicie (85)|18.7.2011 10:37
Tohle to, co jsem resil trumfne a umi vse, co potrebuji: A.C. Ryan Playon!HD2

Takze za mne vybrano a nemusim stavet HTPC. Nejspise to tedy jeste dnes objednam.

Edit:

Tak nakonec tohle vypada jeste lepe:
http://acryan.com/product/fluxx/

Postaveno na vykonnejsim Intel procesoru.
RoPo (6061)|18.7.2011 11:00
Konkurent k Fluxxu je Boxee Box. Stejná Intel platforma. Fluxx je jednou tak dražší než Playon!HD2.

Playon!HD2 má navíc USB 3.0. Přes GLAN můžeš kopírovat na interní HDD rychlostí "až" 10,2 MB/s, přes USB 3.0 "až" 45MB/s.
Magicie (85)|18.7.2011 11:38
Fluxx se jeste ani neprodava, objednal jsem Playon!HD2.
RoPo (6061)|18.7.2011 11:57
Předpokládaná cena 6500,- s DPH na CZ trhu je však již známá.
Magicie (85)|18.7.2011 12:00
Cena je hezka vec, ale kdyz se na zahranicnich forech doctu, ze to uz dost dlouho odkladaji a spousta lidi ma predobjednano moc to ve me jistotu nebudi :). Ozelim ten intel a vemzu Playon.
RoPo (6061)|18.7.2011 12:19
Vždyť tento model byl předvádět teprve letos na CESu. Dostupnost u nás přepokládám konec prázdnin nebo na podzim.
Magicie (85)|18.7.2011 13:43
Co jsem se dival na zahranicnich forech,tak byl myslim ohlasen o neco drive a spousta lidi byla nervozni.

Mate nekdo zkusenosti s rychlymi a zaroven tichymi HDD (3,5") do techto multimedialnich NAS prehravacu?

A.C.Ryan Playon!HD2 podporuje dle toho, co jsem videl jen SATA II a radeji bych si HDD vybral.
RoPo (6061)|18.7.2011 14:08
Jakýkoliv HDD, který ti bude vyhovovat cenou a kapacitou. Klidně i z kategorie "green"
nin (388)|18.7.2011 14:09
zaplatpanbu, ze je to vyresene.
Magicie (85)|18.7.2011 15:03
njn: to tedy ano :))

ropo: diky
rommi (416)|18.7.2011 16:12
[quote=Magicie;357383]njn: to tedy ano :))

ropo: diky[/quote]

co sa tyka NAS-ova pozri si toto: https://www.svethardware.cz/nas-prace-s-daty-a-sdileni-pro-pokrocile/37490

a disk nejaky green urcite a bud samsung alebo WD jaj mam 3x 2TB WD green a ide to OK.....
nin (388)|18.7.2011 16:40
Pouzivam doma 2TB WD Green disky s 5400 rpm kvuli hlucnosti i chlazeni a jsem rovnez spokojeny.
ai (2993)|18.7.2011 17:14
Ja jsem pro nejaky slusny domaci NAS od te doby co mam Synology DS211J , tak nejak poridit si player s diskem uvnitr nebo i ty WD NASy s diskem uvnitr tomu nejak neverim. Jsou to jakasi polovicata reseni, ktera je treba vzdy resit znova. Resit nepovedene firmware tech zarizeni apod.

Mam nekolik externich disku, ale co s nimi, je jich hodne, nektere musi mit zapnute dalsi zarizeni atd. Pokud s tim nekdo zacina, mel by jit hned uz do slusnych reseni ne takovych polovicatych, cas uz k tomu dospel, je s tim fakt radost delat (ten Synology napr).
Je to sice $200 plus 2x $70 (dva 2T WD green disky napr) , ale stoji to za to.
rommi (416)|18.7.2011 20:08
[quote=ai;357399]Ja jsem pro nejaky slusny domaci NAS od te doby co mam Synology DS211J , tak nejak poridit si player s diskem uvnitr nebo i ty WD NASy s diskem uvnitr tomu nejak neverim. Jsou to jakasi polovicata reseni, ktera je treba vzdy resit znova. Resit nepovedene firmware tech zarizeni apod.

Mam nekolik externich disku, ale co s nimi, je jich hodne, nektere musi mit zapnute dalsi zarizeni atd. Pokud s tim nekdo zacina, mel by jit hned uz do slusnych reseni ne takovych polovicatych, cas uz k tomu dospel, je s tim fakt radost delat (ten Synology napr).
Je to sice $200 plus 2x $70 (dva 2T WD green disky napr) , ale stoji to za to.[/quote]

plny suhlas, tu sa neoplati setrit, wd NAS-y - totalny nepodarok a prepadak, synology je proti tomu perpetum mobile....
ja tu mam pod stolom preave kopnuty na test a nastavenie pre kamosa synology DS211 + 2x1TB samsung - zopar veci som musel kusok poladit cez SSH ale inac je to uplne vpohode masinka - odporucam, ako media NAS pre externe prehravace ako stvorene.....
ja mam pre svoje pouzitie uz kusok sofistikovanejsi "server" HP ProLiant microserver N36L masinka na 4 disky, profi spracovanie, ma to uz aj nejaky vykon na nejaky transkoding (1080p samozrejmie nie :-) )....jednoducho paradicka....
ai (2993)|18.7.2011 21:11
ten live transcoding podle zarizeni , ktere video prijima, nebo podle toho co linky dovoli, je zatim jeste pro normalniho home usera budoucnost, z nasich HD videi, bohuzel zatim pro streaming je nutne tam mit zvlast prevedene videa,

co jsem videl je slingbox, ale nevim jestli by to slo live z nejakeho uloziste, zrejme ne, cil je, aby to z tech nasich NASu pak hralo kdekoliv z cimkoliv co umozni streaming, no zatim zrejme na streaming se musi ty videa enkodovat zvlast ..
RoPo (6061)|18.7.2011 22:45
Na live streaming 1080p staci dobre udelany NAS s i3 nebo i5. C2D taky zvlada, ale musi by pretaktovany.
nin (388)|18.7.2011 23:07
To mi prijde s nadsazkou prakticke asi tak, jako mit v komore malou serverovnu s dvema 42U datovymi rozvadeci. Ale proti gustu zadny disputat.
rommi (416)|22.7.2011 18:15
DLNA.org na Fcebooku
http://www.facebook.com/dlnacertified
obcas hodia nejake demo nejakeho noveho produktu
tak tu je kombinacia Samsung LE40C580 + Samsung Galaxy S2 a AllShare....

nin (388)|23.7.2011 12:11
Samsung Galaxy S2 mam doma asi tyden a all Share i Samsung remote (v 2.2.1) na nem funguji na jednicku. Vyzkousel jsem mnoho DLNA aplikaci na android a (mimo aplikace od Synology (DS audio a DS photo+)) neni lepsi DLNA controller/player nez prave posledni verze all Share.

Samsung remote krom kompletniho ovladadani muze nektere Samsung TV modely z roku 2011 dokonce vzdalene zapnout bluetoothem a kompletne zobrazuje na mobilnim zarizeni aplikace ze Smart hub 2011 jez v mobilu muzete rovnez take ovladat. Hry v Tv se daji ovladat gyroskopem (naklanenim (podobne jako ovladace nintendo Wii)).
nin (388)|9.8.2011 19:55
Po portech znamych DLNA serveru Serviio, Fuppes, Twonky Media server (BTW od unora podporuje externi titulky!) a dalsich na sitove disky (NAS) Synology je tu take port Plexu zatim pouze pro procesory Intel Atom).
Milan_Sutr (1)|11.8.2011 17:15
Zdravím,
tak jsem si pročetl všechny stránky v tomto fóru a nikde jsem nenašel odpověď na otázku

Jak rozchodit titulky pod DNLA serverem Serviio ?

Mám televizi Toshiba 32SL733 s WiFi donglem,jsem připojenej přes domácí router k notebooku.
Na televizi vidím složky které jsem v Serviiu nastavil,přehraje snad všechny typy videa (kromě zkopírovanýho DVD),ale bohužel nespustí to titulky.
Titulky mám pojmenovaný stejně jako film a většina ve je formátu srt.
Tady http://dobranalada.cz/2011/02/dlna-server-jaky-server-vybrat/ jsem se dočetl že to titulky podporuje.
Nemáte někdo nějakou radu ?
nin (388)|11.8.2011 23:01
  • Jaky profil prehravace jsi zvolil? Prip. zkus nejaky obecny.
  • Zkus projet titulky pres srtWiz.
  • Mozna budes muset rucne editovat konfiguracni soubor.
  • Mozna najdes odpoved na foru serviio.
mishe (2)|24.8.2011 13:40
Zdravim vsechny .... Jsem relativne cerstym majitelem sony-40ex715 a ... stale jsem nerozchodil DLNA server WMS. Jsem laik a proto pri nastaveni WMS jsem vychazel jak s poznatek Dini369 z vlakna o Sony ex715, tak z rommiho navodu "pro blbce"z tohoto vlakna. Bohuzel stale TV hlasi, ze "servery nebyly nalezeni, skontrolujte pripojeni serveru a td. ... skontrolujte nastaveni brany Firewall". Zkusil jsem vypnuti firewall ale vysledek je stejny. Pri tom, rekl bych, ze samotne nastaveni TV je v poradku, protoze internetove programy z portalu Bravia Internet video bezi normalne.WMS jsem vybral, z duvodu, ze nekdo v tom vlakne psal, ze Sony tento serveru podporuje. Priznavam, ze jsem jeste nezkousel WMP.Hlavne bych mel zajem o zprovozneni WMS.
Mam HTPC Fujitsu Siemens Scaleo E, ktere je pripojeno s TV pres LAN prostrednictvim TP-LINK TL-WR741ND. Precetl jsem cele tohle vlakno a dale vlakno o Sony ex715 ale nevim co jeste bych mel vyzkouset. Uvital bych jakoukoliv radu, jelikoz mne jako laikovi uz nic nenapada. Predem dekuji vsem ...
KamilZ (10277)|24.8.2011 21:17
[quote=Milan_Sutr;361721]Mám televizi Toshiba 32SL733[/quote]
Četl jsi tohle? http://www.serviio.org/index.php?option=com_content&view=article&id=33 Toshiba tam pro podporu externích titulků není zmíněna a vkládat do obrazu je Serviio neumí.
nin (388)|24.8.2011 21:54
@mishe
Tak Sony UK oficialne doporucuje a podporuje serviio nicmene WMS (a mnohe dalsi) urcite funguji rovnez bez problemu.
Ohledne sve situace pises velmi malo konkretnich veci: jak presne mas wms nastaveno, jaky mas operacni system na htpc, jak mas nastavenou sit v htpc, tv a routeru, zda ti prochazi ping z htpc na tv, zda mas povolenou autorizaci dlna na obou zarizenich, zda nekde neblokujes upnp protokol atd. Takze pochybuji, ze bude mit nekdo chut to tady s tebou na 30 postu (formou otazka/odpoved) rozebirat. Jedine, co pises, ze jsi vlastne nevivinul minimum vlastni invence a nezkousel jiny DLNA server, abys ses pokusil identifikovat problem v chybne nastavenem WMS. Asi necekas, ze ti nekdo poradi neco jako: zmackni ten tmavecerveny cudlik na dalkovem ovladaci a pak se to jako zazrakem rozjede, ze ne?
DiaJee (8)|4.9.2011 18:04
Musí být TV a PC (notebook) na stejným Routeru? Mám pod střechou router, který bere signál z wifi a z toho routeru vede jeden kabel přímo do TV (37LV5500) a druhý do dalšího routeru na, který je připojený kabelem PC a pomoci WiFi notebook. Pokusil jsem se pomoci nero mediahome 4 essentials nasdílet filmy v notebooku ale TV mi žádné DLNA neukazuje. Asi je to moc složitě připojený přes 2 routery co?
rommi (416)|4.9.2011 18:32
zalezi od topologie siete, ale principialne telka aj notebook musia byt v tom istom IP segmente a nesmie byt medzi nimi router (no moze ale to by muselo byt konfigurovane UPNP proxy a to uz je na iny level debaty). telka si DLNA hlada cez tzv broadcast (viac http://cs.wikipedia.org/wiki/Broadcast) a SSDP discovery protokol a router tieto pakety neprepusta dalej....

EDIT: ak mas ten druhy router len koli tomu aby si mohol pouzivat wifi, tak to urob jednoducho, na 2-hom routri vypni DHCP a kabel z routra zo strechy prehod z WAN portu do LAN portu a mas jeden sietovy segment...popripade prestav druhy router do AP modu (ak to ide)
DiaJee (8)|4.9.2011 19:02
1. router co mám tak ten je bez wifi od Providera a doněj nemám přístup. Ztoho mám prostě do pokojen přivedené kabel přímo do PC ale když přijedu na weekend z Prahy tak si vezmu sebou router a ten zapojím mezi PC, Notebook a Mobil. Do TV mám net přivedný z prvního routeru, aby tam byl prostě stále připojení. Jen sem chtěl vědět zda by to DLNA tak fugovalo, rozumější bude spíš koupit Wifi kartu do PCMCIA a dát do TV
rommi (416)|4.9.2011 19:56
ak ti ten router, ktory mas od providera prideluje adresy pre PC, TV a dokaze pridelit aj dalsie adresy(co asi dokaze ked uz su tam 2 zariadenia - PC a TV, staci vyskusat napojit notebook namiesto TV alebo PC bez druhehu routeru), tak staci ten router co si nosis so sebou zapojit na kabel do LAN portu (nie WAN) ale predtym musis vypnut na nom DHCP a nastavit mu inu adresu ako ma LAN routeru od prevadkovatela (aby sa nepobili) a je to... budes mat 3 volne porty na PC napjene dratom a wifi v jednom segmente z TV....ten druhy router nebudes tym padom pouzivat ako router ale iba ako SWWITCH a WIFI - wan cast 2-heho routra ostane nezapojena

pre pokusy by som odporucil urobit to tak, ze notebook pichnut priamo na drot namiesto PC bez druheho routeru, pustit nero mediahome a vyskusat.......ak to bude chodit a budes spokojny pouzit fintu s 2-hym routerom zapojenym ako SWITCH a nie router vid vyssie
physic (6)|13.10.2011 13:22
Prosím Vás, neviete mi poradiť v čom môže byť problém. Mám doma spravenú sieť ku ktorej mám pripojený televízor. V hlavnom počítači ho však nevidím v domácej skupine, vôbec ho v hlavnom počítači sieť nenašla. Ak však pripojím notebook k tomu istému káblu ako ku hlavnému počítaču tak televízor vidím a môžem prehrávať video cez windows media player cez DLNA bez problémov. Problém bude niekde v hlavnom počítači, neviete poradiť kde ? Sieťová karta ? Nejaké nastavenia ? Internet a pripojenie na ostatné počítače cez hlavný počítač ide. Len to DLNA nefunguje. ďakujem
bavorak (1494)|13.10.2011 13:37
operacny system ?
RoPo (6061)|13.10.2011 13:56
Notebook a hlavní počítač mají jaký operační systém?
physic (6)|13.10.2011 14:19
Win 7
Na notebooku v sieťach vidím i router ale na hlavnom PC ho nevidím. Nainštaloval som i najnovšie LAN drivery pre sieťovú kartu a nič, povolené je všetko rovnako vo WMP.
Môže to byť tým, že na hlavnom počítači je win 64 bit ?
RoPo (6061)|13.10.2011 14:46
[quote=physic;371608]Win 7
Môže to byť tým, že na hlavnom počítači je win 64 bit ?[/quote]

Nemělo by to vadit. Jsou však některé síťové služby, které na W7 64bit fungují jinak než na 32bit.
Tady může být problém v tom, že 64bit používají standardně/výchozí jinou verzi protokolu pro SMB
a případně jinou verzi ověřování. Linuxové škatule (což v TV implementace DLNA na nějakém Linuxu
založena je) na toto "nemyslí" a nedomluví se.

Zkus změnit výchozí nastavení způsobu ověřování.
Spusť secpol.msc, vyber Místní zásady, poté najdi "Zabezpečení sítě: Úroveň ověřování pro systém LAN Manager",
nastav "Odesílat pouze LM a NTLM, v případě možnosti použít zabezpečení relace NTLM2"

Proveď restart PC

Pokud to nepomůže, tak můžu ještě napsat jak zmenit verzi SMB protokolu.


PC má stejný název skupiny jako ostatní PC?
jaydoo (542)|13.10.2011 15:02
"Jsou však některé síťové služby, které na W7 64bit fungují jinak než na 32bit."
Jak jinak ? Jinak jiste ne :)

Všetko by malo byť v rovnakej skupine a z rovnakého rozsahu IP adries. A treba mať povolené podla OS :
Zistovanie siete
a vo FW Zdielanie suborov a tlačiarni.
RoPo (6061)|13.10.2011 15:04
Ještě jedna věc. Máš na PC firewall, jaký? Zkus jej vypnout a pak napiš.
RoPo (6061)|13.10.2011 15:06
[quote=jaydoo;371627]"Jsou však některé síťové služby, které na W7 64bit fungují jinak než na 32bit."
Jak jinak ? Jinak jiste ne :).[/quote]

To jistě ano. Některá nastavení jsou u 64bit ve výchozím stavu jiná.
physic (6)|13.10.2011 15:10
Ano, rovnaký názov pracovnej skupiny.
Firewall je stále vypnutý.
Nepomohlo ani čo si odporučil.
Na notebooku je 32 bit starter
Na hlavnom PC je 64 bit ultim.
Skúšal som druhý notebook kde je rovnaký systém ako na hlavnom PC (64 bit ultim ) a tam to tiež nejde.
Medzi počítačmi môžem bez problémov prenášať súbory jak cez LAN ako aj cez Wifi.
swistik (2)|13.10.2011 18:03
Mam samsung smart tv D rada, chcem sa spýtať na nahraté príspevky s openbox S6 .ts súbory a prehrávanie cez dlna na tv. Pokial mam .ts súbory na kľúči v telke všetko ide fajn ale akonáhle ich chcem zdieľať cez dlna z pc nie je ich vidieť. Da sa to nejak riešiť bez konverzie ?
nin (388)|13.10.2011 18:14
[quote=swistik;371669]Mam samsung smart tv D rada, chcem sa spýtať na nahraté príspevky s openbox S6 .ts súbory a prehrávanie cez dlna na tv. Pokial mam .ts súbory na kľúči v telke všetko ide fajn ale akonáhle ich chcem zdieľať cez dlna z pc nie je ich vidieť. Da sa to nejak riešiť bez konverzie ?[/quote]

zalezi na tom, co presne u tebe v PC plni ulohu DLNA serveru a co presne je ten tvuj transportni stream zac.
swistik (2)|13.10.2011 19:57
Pouzivam samsung share oficial od samsung. Prave som zistil ze subory .ts z openu uz idu cez DLNA ale len v sd kvalite. Akonahle nahravam v hd tiez do ts tak to nezobrazuje. Tie idu prehrat len v opene.