Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DVD-S75 a přehrávání DVD+R DL

Zim (6)|1.5.2009 14:21
Ahoj lidi měl bych dotaz,
Potřeboval bych rozjet DVD+R DL na tomto playeru, kdysi jsem někde viděl článek jak DVD-DL vypálit aby to hrálo, ale nemůžu ho nikde najít. Když vypálím DVD v Neru tak mě jede, ale při přechodu na druhou vrstvu se zasekne a Player se musí resetovat.

Nevíte háhodou někdo co s tím? díky moc
PoloTom23 (90)|5.5.2009 15:14
A podporuje vůbec přehrávač dvouvrstvá média???
Pitomec (10211)|9.5.2009 18:34
[QUOTE=Zim;225303]Ahoj lidi měl bych dotaz,
Potřeboval bych rozjet DVD+R DL na tomto playeru, kdysi jsem někde viděl článek jak DVD-DL vypálit aby to hrálo, ale nemůžu ho nikde najít. Když vypálím DVD v Neru tak mě jede, ale při přechodu na druhou vrstvu se zasekne a Player se musí resetovat.

Nevíte háhodou někdo co s tím? díky moc[/QUOTE]
DVD DL zásadně pálit v DVD Decrypteru (ve kterém si napřed uložíš originální DVD9 do .ISO a pak to z .ISO vypálíš na DVD+R DL. Jenom dodám, že DVD-R DL je k ničemu, s tím má problém hodně playerů - narozdíl od DVD+R DL, kde je to obvykle v pohodě).
PoloTom23 (90)|12.6.2009 13:53
Nevím jestli je to ještě aktuální.Kamarád má staršího Panasonika na kterém taky nechodily dvouvrstvý média.Některé se sekly při přechodu do druhé vrstvy, některé nešly vůbec.Vyřešil to upgrade firmware a teď mu sviští všechno.
Zim (6)|13.6.2009 14:18
[QUOTE=PoloTom23;229484]Nevím jestli je to ještě aktuální.Kamarád má staršího Panasonika na kterém taky nechodily dvouvrstvý média.Některé se sekly při přechodu do druhé vrstvy, některé nešly vůbec.Vyřešil to upgrade firmware a teď mu sviští všechno.[/QUOTE]

Ano přesně toto mě to dělá DVD jede ale jakmile má přejít na 2 vrstvu tak se sekne. Bohužel nemůžu na něj Firmware najít nemůžeš se ho pls zeptat kde ho stáhl. Našel jsem jen na verzi S35 ale nevím jestli je použitelná i pro S75.

Edit tak jsem našel update z verze 223 na 224 a jede to super :D bohužel jsem nenašel co všechno to změnilo tak to budu muset vyzkoušet ale diky za radu s Firmwarem
PoloTom23 (90)|13.6.2009 20:43
Nemáš zač, super že to pomohlo.
axicom (626)|14.6.2009 16:51
Mel jsem S100 a mela take problemy s DL DVD.
JIRIPT (2)|4.10.2012 17:38
[QUOTE=Zim;225303]Ahoj lidi měl bych dotaz,
Potřeboval bych rozjet DVD+R DL na tomto playeru, kdysi jsem někde viděl článek jak DVD-DL vypálit aby to hrálo, ale nemůžu ho nikde najít. Když vypálím DVD v Neru tak mě jede, ale při přechodu na druhou vrstvu se zasekne a Player se musí resetovat.

Nevíte háhodou někdo co s tím? díky moc[/QUOTE]

Bohužel toto je bolest všech přehrávačů Panasonic. Mě to dělalo i na recorderu DMR-EX769 i na DVD-S48. I filmy nahrané na dvd recorderu a vystřižené relkamy a spojené do kapitoly se to sekne na jiném přehrávači Panasonic pár sekund a pak tom pokračuje dál. Při přehrání na recorderu nahrané na něm se to neděje. Používat raději VERBAIN DVD-R
KamilZ (10277)|4.10.2012 18:02
Což po třech letech tazatel ocení :-)