Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s laděním 54 kan.na panaku DMR-EX78

ekr (14)|2.5.2009 11:27
Mám malý problém s digi tunerem,předesílam pro případné odpovědi,bydlím v Havířově,čili chytám na společnou anténu v paneláku 39 a 54 kanál a tady je kámen ůrazu ten 54 kanál má problém s kvalitou má č 1 čili červené pole.39 jede v poho 10 z 10ti možných.A teď v čem je vlastně problém,digi tunér v tv Panasonic PX42 ten 54 kanál naladí v plné kvalitě čili 10 z 10ti.Manuální scan na recordéru 54 kanálu taky ten samy problém i při drobném posunu pásma.Chápu že automat může mít problém,proto ten manual,takže jsem v pasti jak tento problém vyřešit.Předem díky za odpovědi.Jediné co mě napadá je rozdílná citlivost obou tuneru jak v tv tak v rec, ale že by až tak markantní?.Byl jsem se na tento problém ptát v Ostravské autorizované opravně na Nádr.ulici,tam mi řekli že digi teprve začíná,zlepší se to,pry bude časem možné chytat signál i na pomyslný prut!!.Ale to jsem nemusel potom vyhazovat 8 litrů za recorder a nechat si staré video,než bude analog vypnutý.Ještě jsem na jiném fóru četl tento názor,
cituji:V určitých místech může vznikat problém zvaný „pre echo“, kdy některé typy digitálních přijímačů nedokáží zpracovat signál z více vysílačů zapojených do jednofrekvenční sítě
toť asi můj problém,neb se mi asi míchají 2 vysílače Hladnov a Hošťálky.
goast (36)|2.5.2009 11:35
mám to samé v Praze k41...jinak ok...