Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Žena v nesnázích - RECORDER LG RH 188

kaligarka (2)|27.7.2009 21:03
Pěkný večer všem,
potřebovala bych poradit, zda-li máte někdo s tímto recorderem zkušennosti, ale také v oblasti IT. Vypalovačka v tomto přístroji odmítla vypalovat, v opravně řekli, že to už opravit nepůjde. Bylo mi líto nevypálených filmů i rozhodla jsem se :o) že se tomu podívám na kopýtko :oD Rozebrala jsem tu věc, vyndala HDD, který jsem dala do "pouzdra", které se připojí k PC, má i své napájení. Zdálo se to jednoduché - přetáhnu filmy, vypálím a vrátím zpět - za čas to zopakuji. Jenže po propojení usb s pc se sice objevila oznamovací bublina, že je nalezen nový hardware, ale v průzkumníkovi ho nevidím. Rozhodla jsem se tomu přijít na kloub - tento pc - vlastnostni - hardware - správce zařízení - diskové jednotky... A byl tam!!!! Tam ano, ale jinak se na něj nemohu dostat. Kde je chyba? Údajně má být jinak naformátovaný, než se dělá u pc. Tak jak z toho dostanu ty filmy? Nebo to nejde? Musí to přeci nějak jít, ne? Pomůžete ženě v nesnázích, prosím???
Pitomec (10211)|28.7.2009 17:40
Tady pomůže jedině to, když si koupíš ten stejný rekordér, přehodíš HDD a vypálíš to na něm. Pokud ovšem ty filmy vůbec stojí za tu námahu a peníze...
kaligarka (2)|28.7.2009 20:58
takže se na ten disk fakt nedostanu? Nechápu důvod, proč to nejde?! Ale díky za názor...
Pitomec (10211)|28.7.2009 23:13
Nejde to, protože se výrobce sichruje proti tomu, aby si tam lidi dávali jakýkoliv HDD, který kde seženou. Ale nedělá to jenom LG, např. Panasonic je na tom úplně stejně.
StD (8612)|30.7.2009 08:25
[quote=kaligarka;234648]...Nechápu důvod, proč to nejde?!...[/quote]
= Způsob formátování HDD, především zaváděcích sektorů. "Přemístěním jinam" může dojít k poškození...
666dia (476)|30.7.2009 08:31
nevím, rekorder nemám, ale nepomohlo by nějak přepsat tabulku MBR...?
systém souborů bude stejný....nebo ne....?
StD (8612)|30.7.2009 08:58
[quote=666dia;234826]nevím, rekorder nemám, ale nepomohlo by nějak přepsat tabulku MBR...?
systém souborů bude stejný....nebo ne....?[/quote]

ee To by ti mohl vysvětlit Pytkin. Myslím, že tu už o tom někde psal.