Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dscaler nastavenie cesty a zachytavanie do mpeg1-2

snack (6)|4.1.2005 10:14
Dscaler 4111 - chcem grabovať na disk d, ale dscaler je nastaveny natvrdo na c:/program files/ dscaler ... . Da sa niekde prestavit adresar na ukladanie videa ? . Pri grabovaní by som chcel v dscaleri grabovat do mpeg1 alebo mpeg 2. Kde sa daju stiahnut tieto kodeky a je to vlastne možné aby graboval do tychto kodekov. Mam tv kartu ati tv wonder , os xp sp2. Tv Karta mi funguje iba v dscaleri a chcel by som grabovat z telky. Zatial som graboval do divx 4.12 a divx 5.21 . Ale nieje to ono. Zla kvalita a strasne trha obraz. Myslim si že to mpeg1 alebo mpeg2 to bude super, lebo ked som mal os Wind ME a mmc 6.21 tak grabovanie do mpeg1 bolo super. Ale vo wind xp mi mmc nefunguje(posledna verzia na nete), vypadava stale zvuk. Ide len v dscaleri. Mam nainštalovany aj kodek MainConcept DigitalVideo DV Codec ale to je iba pre dig. kamery. Ten nefunguje skoda. dik za pomoc :BB:
Jano (592)|16.1.2005 16:52
Vyskušaj MMC od ATI alebo IUvcr ale keď kvalitne tak do Avi a potom
prekodovať do mp2
Pozri si zachytávanie tam sú návody
MMC grabuje slušne do mpg2 .
Jano
mch (24)|17.1.2005 13:52
Tiez som mal kedysi tuto kartu.Ma hardwarovy MPeG2 kodek .Takze ked nastavis UNCOMPRESSED tak by si to mal mat v MP2. Vo windows XP som zachytaval pomocou prilozeneho softu Ulead VideoStudio - slo v pohode.
StanoL (2)|28.2.2005 21:07
Cesty sa nastavuju v dscaler.ini
napriklad:
[TimeShift]
SavingPath=C:\Documents and Settings\(nejaky uzivatel)\My Documents\My Videos
de_bil (7)|28.2.2005 22:37
Dscaler se mi zhroutil,po opětovné instalaci nevypíná zvuk,nemohu na to přijít,můžete mi poradit.Kromě toho některé dny jede jen černobíle,to mi tak nevadí