Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMR-EX768EPS

olivs (1)|4.8.2009 13:15
Zajimalo by mne zda mate nekdo s timto rekorderem zkusenosti - uvazuji o jeho koupi a nerada bych pak zjistila ze mi tam neco nepujde prehrat ;)
miska (9)|5.9.2009 01:07
Ahoj. Moje zkušenost s DMR-768: Dnes odpoledne jsem ho po týdením rozhodování a čtení zdejších příspěvků koupil a teď, po půlnoci nahrávám první video z VHS na DVD. Takže zkušenost žádná, ale... Mám doma Panasonic domácí kino a jsem spokojen. Věz, že Panasonic je v DVD přehrávačích/rekordérech jednička. Jde o kvalitu. Nezkopíruješ originály, ale od toho máme počítač, že. Jo, prý nepřehraje DVD audio, ale žádné nemám a tak nemohu potvrdit. Pokud hledáš kvalitní výrobek, doporučuji: DVD: Panasonic, VHS: Akai, monitor k PC: LG, videokameru: Canon, mobil: Nokia.
miska (9)|24.9.2009 03:31
Ahoj. Tak už jsi koupila nějaký DVD rekordér? Pokud jiný než Panasonic, písni mi se zkušenostmi. Zajímá mne to. Zajímá mne o co jsem přišel a za co jsem zaplatil víc. Věřím, že Panasonic nabízí kvalitu a ze zkušenosti vím, že Thaiwanské značky nabízí vairabilitu (přehrávání všeho), ale kvalita pokulhává. A informace jen pro tebe: Veškerá elektronika je vyráběná v Číně nebo v Malaysii (jako vše: polívky, boty, hračky...). Jde o to, že ty "značkové" podléhají přísnějším kontrolám, ale i blokováním funkcí, třebas kopírování originálních DVD. Pokud jsi koupila Panasonic DMR-EX768EPS, písni mi také, rád se podělím o začátečnické zkušenosti a případné řešení problémů.
Milan