Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

možnost přehrávání ISO BR v EGREAT M35A

marcellom (103)|10.8.2009 17:19
tak uvažuji o koupi těchto krabiček, nicméně je to pro mě nové pole neorané.Chtěl bych si ujasnit - když budu chtít vytvořit si zálohu BR disku, předpokládám možnost ripu do mkv. V případě, že přehravač (egreat M33H) umí ISO BR, stejně bude potřeba ho něčím prohnat a odstranit ochranu..nebo to bude fungovat prostým vytvořrním ISO? Vzhledově se mi více zamlouvá M35 (i funkcema a možností optic+koax.audiovýstupu), nicméně M33H umí trochu více..např. to ISO. Jde mi o to, zda je to taková výhoda, či nikoliv...díky za postřehy
marcellom (103)|20.8.2009 11:27
Jinak kdyby to někoho zajímalo, tak jsem šel do M35 a je to včelku podařený kousek....ikdyž nemám možnost přímého porovnání. větráček je opravdu tichý, nízkootáčkový..vlastně by nebyl vůbec slyšet,nebýt konstrukce skříně...je slyšet vlastně spíše proudění vzduchu ve válci (komínový efekt), ale při čtení příspěvků v sekci EG 31B, to je slyšet asi minimálně (manželka neslyší nic...). Vzhled je otázka názoru, ale vedle aparatury a LCD vypadá rozhodně lépe, než jiné modely egreat. Trochu by mohli zapracovat na grafice, ta na např. Tvix nemá...jo a zatím mi nejde vypnout větráček (ikdyž volba tam je)..ale mám tam disk a tak to zatím nepocituji...ještě budu testovat přehrávání...jinak zatím taky nevím, jak pustit hudbu na pozadí...
marcellom (103)|27.8.2009 18:19
Potřebuji poradit od chytrých hlav: mám egreat M35A, wifi ASUS 520, Pc a TV SONY W5500 vše napojeno na router, PC přes wifi, ostatní Lan. A tady jsou problémy: 1/když je vše zapojeno, tak mi nejde připojit PC k netu (wifi je aktivní), nebo naopak nejedou MNT aplikace na egreatu....zřejmně problém při přidělování IP routrem. Jak z toho ven???
2/Tv najde jen egreat, asus nevidí...stejně tak se TV nezobrazí na PC
3/egreat se mi zobrazuje v sítových připojeních, ale je to přes web a vlastně jenom procházím menu přehrávače a nic víc...? Jak přistupovat ke složkám a kopírovat na ně...
4/ k čemu je my IHome aplikace?
Díky i za dílčí postřehy....
Renda567 (25)|9.5.2010 15:19
[quote=marcellom;238385]Potřebuji poradit od chytrých hlav: mám egreat M35A, wifi ASUS 520, Pc a TV SONY W5500 vše napojeno na router, PC přes wifi, ostatní Lan. A tady jsou problémy: 1/když je vše zapojeno, tak mi nejde připojit PC k netu (wifi je aktivní), nebo naopak nejedou MNT aplikace na egreatu....zřejmně problém při přidělování IP routrem. Jak z toho ven???
2/Tv najde jen egreat, asus nevidí...stejně tak se TV nezobrazí na PC
3/egreat se mi zobrazuje v sítových připojeních, ale je to přes web a vlastně jenom procházím menu přehrávače a nic víc...? Jak přistupovat ke složkám a kopírovat na ně...
4/ k čemu je my IHome aplikace?
Díky i za dílčí postřehy....[/quote]

K tomu ti poradím jen to,že je potřeba přiřadit každému zařízení pevnou IP adresu.
Co se týká BD obrazu bisku,je to problém vzhledem k tomu že tento přehrývač používá formát HDD ext3 který je hodně pomalí a tak u kvalitního obrazu s vysokým datovím tokem dochází místy k zadrhávání.Moje hodnocení tohoto přehrávače je,že to je krám už si od eGreat nic nekoupím!