Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SD alebo HD satelit

endys16 (15)|14.8.2009 13:53
DOBRY DEN,
Rozmyslam nad kupou satelitu.Zatial mam CRT TV a do buducna planujem kupu Full HD,a preto sa neviem rozhodnut ci mam kupit:
1.http://www.dipol.sk/dvb-s_prij_ma_ferguson_fk-6900_cr_A99239.htm alebo 2.http://www.dipol.sk/dvb-s_prij_ma__ferguson_fk-8500_hd_A99357.htm

Na zaciatok by som chcel pozerat Digi tv pomocou Emu(kvoli tomu ze TV moc nesledujem a mam ho doma,cize platim za to zbytocne).Neskor po rozsireny nejakych HD programov by som si kupil vhodnu kartu napr.Skylink(ak bude viacej HD programov v ponuke) a nasledne aj Full HD TV.
Viem,ze u Fergusona FK 6900 CR s EMU nie je problem,ale ako je to u FK 8500 HD?Staci nahrat cez usb soft a pojde,alebo treba k tomu nejaky modul?Myslim,ze do buducnosti je urcite Vhodny HD prijmac,ale je teraz vhodna doba na jeho kupu,kedze ponuka programov je zatial slaba.Ako si dokaze FK 8500 HD poradit s SD signalom na FULL HD TV?Vopred dakujem za radu.
Pytkin (7947)|15.8.2009 03:26
ja by som si uz dnes SD nekupil .. v kazdom pripade minimalne HDMI je nutnost ..
OO7 (192)|15.8.2009 23:45
SD je krok zpět, new coment...
kasr (133)|16.8.2009 23:09
Pokial ti zatial staci kvalita digi tv,kludne si kup sd.Casom hd stb budu lacnejsie a sledovat nieco,len preto,ze to je hd,tak to je blbost.Hlavne,ked neovladas cudzie reci.Radsej strednu triedu sd,ako low end hd-tie maju fw o nicom: opensat,optibox...Ked uz hd,tak minimalne Vantage.Ale pokial mas male znalosti ohladom stb a fw,ferdovi sa radsej vyhni-radsej vantage,showbox,alebo dreamsky.
plesak (2)|17.8.2009 07:39
tak ako bolo uz hore napisane, kupovat v sucastnosti SD prijmac a pri tvojom plane kupit Full HD telku je krok spat, osobne by som sa na to Digi v EMU moc nespoliehal, lebo za chvilu budes mat oci pre plac-tmu, preto odporucam HD prijmac, osobne som za dreambox, ci uz DM800 alebo DM8000, treba pozerat aj na podporu, co u dremu je niekolkokrat pred ostatnymi prijmacmi.