Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Příjem MTV Dance a MTV Hits

griel (24)|7.9.2009 11:13
Měl bych dotaz na někoho kdo přijímá MTV Dance a Hits nebo obecně.

V patek jsem si nechal namontovat satelit s recieverem Topfield 7700HSCI, modul Cryptoworks Smart, kartu Skylink HD, parabola 85 cm.

A zjistil jsem, že mi nefunguje MTV Dance a Hits.

Můj kolega má Vantage HD 8000 S a jemu to jede bez problémů.

Mohl by být problém v tom, že MTV potřebuje k dekodování CryptoWorks + Nagravision 3

Mohl by mi někdo poradit co mam udělat, abych mohl také přijímat MTV Dance a Hits

Děkuji předem
losos (2977)|7.9.2009 12:35
Uvedené programy jsou zakódované a proto je Topfield neumí rozkódovat, jedině pomocí originální karty.
U Vantage je lze přijímat pomocí alternativního firmware s EMU.
Topfield to dokáže jedině za pomoci CI modulu Diablo. (Nebo možná s firmware Enigma 2, - nevím to jistě).
Nevím také, proč jsi si nepořídil Vantage HD - tolikrát jsme to tu vysvětlovali a doporučovali... - tvoje chyba, šanci jsme ti dali...
Já jej bohužel nemám také, protože když jsem HD přijímač kupoval, dvoutunerový Vantage HD 8000S ještě neexistoval, ale pracuji na tom...
griel (24)|7.9.2009 13:35
[quote=losos;239776]Uvedené programy jsou zakódované a proto je Topfield neumí rozkódovat, jedině pomocí originální karty.
U Vantage je lze přijímat pomocí alternativního firmware s EMU.
Topfield to dokáže jedině za pomoci CI modulu Diablo. (Nebo možná s firmware Enigma 2, - nevím to jistě).
Nevím také, proč jsi si nepořídil Vantage HD - tolikrát jsme to tu vysvětlovali a doporučovali... - tvoje chyba, šanci jsme ti dali...
Já jej bohužel nemám také, protože když jsem HD přijímač kupoval, dvoutunerový Vantage HD 8000S ještě neexistoval, ale pracuji na tom...[/quote]

Díky moc za odpověď, uvažoval jsem o Vantage HD, ale bohužel moje současná finanční situace mi to nedovolila. Musel jsem volit levnější reciever.

Teď když se na to dívám, tak stači jen vyměnit ten modul Cryptoworks za Diablo a vše by mělo jet?

Díky za přiložený seznam.
losos (2977)|8.9.2009 06:10
[quote=griel;239784]Díky moc za odpověď, uvažoval jsem o Vantage HD, ale bohužel moje současná finanční situace mi to nedovolila. Musel jsem volit levnější reciever.

Teď když se na to dívám, tak stači jen vyměnit ten modul Cryptoworks za Diablo a vše by mělo jet?

Díky za přiložený seznam.[/quote]

To ano, stačí, ovšem je nutný i programátor CAS 3 (dohromady s Diablem asi za 4-5 tisíc Kč) a protože jsi musel koupit i modul Cryptoworks, tak hned je to vše dražší než Vantage HD 8000S (platí pro dvoutunerové stroje). ;)
A stejně to stále nebude ono (jde o odkódování všech programů současně nahrávaných najednou).

Ještě doplním - protože popularita Diabla v poslední době dost klesla, někteří majitelé se jich začali zbavovat a tak se v bazarech počaly objevovat Diabla i s programátorem za opravdu výhodné, nízké ceny - stačí obejít pár fór a navštívit tam jejich sekce bazar, či nabídky, atd...
griel (24)|8.9.2009 11:39
[quote=losos;239830]To ano, stačí, ovšem je nutný i programátor CAS 3 (dohromady s Diablem asi za 4-5 tisíc Kč) a protože jsi musel koupit i modul Cryptoworks, tak hned je to vše dražší než Vantage HD 8000S (platí pro dvoutunerové stroje). ;)
A stejně to stále nebude ono (jde o odkódování všech programů současně nahrávaných najednou).

Ještě doplním - protože popularita Diabla v poslední době dost klesla, někteří majitelé se jich začali zbavovat a tak se v bazarech počaly objevovat Diabla i s programátorem za opravdu výhodné, nízké ceny - stačí obejít pár fór a navštívit tam jejich sekce bazar, či nabídky, atd...[/quote]

Lososi díky moc za odpověď. Nový Diablo kupovat nebudu na to stejně nemam finance, ale kouknu se po forech, jestli na něco zajímavého nenarazím.

Díky moc