Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONY DVP-NS718HB + LG -> degen zvuk

DomWindows (4)|15.9.2009 18:00
Ani nevim kam tento problem zaradit, ale rekl jsem si, ze do reprosoustav se moc nehodi.

Moje vybavení:
SONY DVP-NS718HB -> L/R AUDIO, KOAX, HDMI (Digital Video Out tusim a dalsi...)
LG neznam typ - podle me neni nutny, je to stare DVD s 5.1 reprakama, na kterem pouzivam jen AUX mode, protoze nezvlada bezproblemove prehravat DVD -> L/R Audio + Monitor výstup (asi KOAX - žlutej)
Sony 40W5500.

Pred koupi SONY DVP-NS718HB jsem mel Panasonic DVD-S33 + LG, zvuk s LG proprojen pomoci L/R Audio a Panasonic s TV propojen KOAXem. Vsechno fungovalo bez problemu.

Po zapojeni SONY DVP-NS718HB + LG (HDMI z Sony do TV Sony, L/R Audio z DVD do LG) -> 1) obraz neni pres celou TV, minimalne nahore je cerny pruh, ne moc velky, ale irituju me. 2) Zvuk je nepredstavitelne divny, takovy brum brum, navic jen stereo, 5.1 jaksi nehraje.

Zkusil jsem tedy se Sony jit na koax a wow. Sice obraz zase horsi, ale zvuk ok jako u Panasonicu. Dal jsem tedy zpet HDMI, zase degen zvuk. Zpet KOAX -> a wow, degen zvuk tez.

Takze uz absolutne nevim, v cem muze byt chyba. Pokud muj popis neni dostacujici, upozornete me. Dik za rady, uz nevim jak na to...

\\HDMI kabel - http://www.videoexpert.cz/video-kabely/sony-dlc-hd10hf
DomWindows (4)|15.9.2009 19:49
Tak problem se zvukem vyresen, znovu jsem vsechno stejne zapojil a zvuk uz je normalni. Docela zajimava prihoda.