Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic dmr-ex89ep

plotňas (9)|27.9.2009 21:05
Zdravím všechny.
Mám zálusk na koupi PANASONIC DMR-EX89EP, ale zatím jsem nenašel žádnou recenzi nebo test. Víte někdo o něčem nebo máte už vlastní zkušenosti?
Díky za odpovědi.
plotňas (9)|3.10.2009 08:32
No jak na to koukám, asi si ho budu muset koupit, aby bylo o čem psát. Vypadáto, že nikdo nic neví a nic nečetl. ;).
Petrcep (75)|3.10.2009 12:01
[quote=plotňas;242844]No jak na to koukám, asi si ho budu muset koupit, aby bylo o čem psát. Vypadáto, že nikdo nic neví a nic nečetl. ;).[/quote]

No ono se ani není čemu divit.Sice to bude výkoná mašinka ale jestliže v dnešní době to neumí přehrávat např MKV,nemá to Blu-ray ani žádnou podporu HD a cena je ve srovnání z jinýmy přístroji dost velká viz: http://www.videoexpert.cz/dvd-rekordery-s-pevnym-diskem-250-400gb/panasonic-dmr-ex89ep-k?gclid=CKat1rPOoJ0CFRyFzAod2UuG1g

tak nevidím důvod proč to kupovat.
dunaj (1030)|3.10.2009 12:10
[quote=plotňas;242844]No jak na to koukám, asi si ho budu muset koupit, aby bylo o čem psát. Vypadáto, že nikdo nic neví a nic nečetl. ;).[/quote]

Mna by skor zaujimalo, co s tym chces nahravat, lebo na analog to netipujem. Takze ti ostava iba DVB-T, co mozno u vas uz vysiela, takze ma zaujima, ze co a v akej kvalite. Lebo u nas je DVB-T uplne mrtve (par zakladnych stanic s mizernym vykonom a mizernym bitrate).
plotňas (9)|13.10.2009 09:58
[quote=dunaj;242884]Mna by skor zaujimalo, co s tym chces nahravat, lebo na analog to netipujem. Takze ti ostava iba DVB-T, co mozno u vas uz vysiela, takze ma zaujima, ze co a v akej kvalite. Lebo u nas je DVB-T uplne mrtve (par zakladnych stanic s mizernym vykonom a mizernym bitrate).[/quote]

Konečně mi funguje PC tak se dostavam k odpovědi. Chtěl jsem hlavně nahrávat z televize dětem, když budeme pryč a nebo když budou v hajanech(odešlo nám video). A současně se odporoučel DVD přehrávač takže i to sem chtěl tím vyřešit . Ale vzhledem k tomu že u nás končí analog a televizi mám bez DVB-T, tak budu muset vymyslet něco jiného :). Nenapadá vás něco?
RoPo (6061)|19.10.2009 08:27
[quote=plotňas;243919]Konečně mi funguje PC tak se dostavam k odpovědi. Chtěl jsem hlavně nahrávat z televize dětem, když budeme pryč a nebo když budou v hajanech(odešlo nám video). A současně se odporoučel DVD přehrávač takže i to sem chtěl tím vyřešit . Ale vzhledem k tomu že u nás končí analog a televizi mám bez DVB-T, tak budu muset vymyslet něco jiného :). Nenapadá vás něco?[/quote]

Jestli potřebuješ DVD přehrávač/recordér s DVB-T, tak pořiď nejlevnější od Panasonicu.
Např. PANASONIC DMR-EX768EP (cca. 6500,-) nebo PANASONIC DMR-EX769EP. 160GB HDD, který je v těchto modelech bohatě stačí "na takovéto domácí nahrávání". Sám mám model se 160GB diskem cca 2 roky. Služby udělá až, až.

Než pořídíš novou TV s DVB-T tunerem, tak tento rekordér můžeš používat jako STB.
plotňas (9)|19.10.2009 19:26
[quote=RoPo;244694]Jestli potřebuješ DVD přehrávač/recordér s DVB-T, tak pořiď nejlevnější od Panasonicu.
Např. PANASONIC DMR-EX768EP (cca. 6500,-) nebo PANASONIC DMR-EX769EP. 160GB HDD, který je v těchto modelech bohatě stačí "na takovéto domácí nahrávání". Sám mám model se 160GB diskem cca 2 roky. Služby udělá až, až.

Než pořídíš novou TV s DVB-T tunerem, tak tento rekordér můžeš používat jako STB.[/quote]

Vís co, pořídím novou LCD TV teď vybírám kterou asi mi z toho půjde hlava kolem. https://www.tvfreak.cz/forum/images/icons/icon11.gif. A pak pořídím nějaké mutimediální centrum asi s DVB - T a diskem. A zas budu hledat, už se "těším".