Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Meveric-Elektronic v Jablonci n.N., neskutecne chovani!!!

pet007 (2)|10.10.2009 11:00
Vcera jsem byl v kamenne prodejne Meveric Elektronic v Jablonci nad Nisou, kupoval jsem veci za cca 3000kc. Mimo jine i AL parabolu 85cm. Na www strankach teto firmy je uvedena cena 930Kc, v kamenne prodejne cena 870Kc za tu stejnou parabolu. Pri objednavani mimo jine s prodavacem prohodim, ze jsem koukal na jejich web...On najednou zbystri a znovu se zepta, jestli jsem koukal na jejich w.w.w, tak opakuji ze ano. Nic, vse objednam, prodavac tiskne fakturu, ja platim, faktura lezi u nej nastole, takze na ni nevidim. Kdyz mi ji dava, koukam na ceny veci na ni uvedenych a zjistuju, ze AL parabola je na ni s cenou 930Kc. Ptam se tedy proc, kdyz v prodejne ta stejna (vystavena primo nad moji hlavou s uvedenou cenou!) stoji 870. Hned se ptam, jestli je to proto, ze jsem se zminil o jejich www. Prodavac odpovida ze ano !!!!!! Takze se ptam znovu, co to ma znamenat, a on zacal blabolit neco o tom, ze to tak je nastavene od pana majitele, ze oni to, co je uvedeno na www, nemuzou ovlivnit a ze jsem k nim preci neprisel kvuli 40Kc (!!) (pritom je to 60, ale to je jedno)..... No chvilku jsem se z nej snazil dostat neco jineho, marne, uz se jen opakoval, takze jsem to zakoncil s tim, ze priste k nim uz rozhodne neprijdu ani pro jedno F-ko a vsem znamym rozhodne tuto povedenou firmu nedoporucim. Neskutecne jednani, ktere jsem nezazil a je zrejme mozne jen v cechach.... Takze pozor na ne, spis tam ani nechodte a nic nekupujte, a radeji navstivte jinou konkurenci anebo se alespon nezminujte, ze ste koukali na jejich WWW. Netusil jsem, ze internet, ktery je dnes stejne bezny jako noviny, muze taky diskriminovat.....
Ivo Mašek (10205)|10.10.2009 11:24
"Mlčeti zlato" se říká :)
Měl jsi to tam vše nechat, nic nekupovat a jít jinam. Kousek od Jablonce je Liberec, takže výběr bohatý.