Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat EG-M31B + 1TB

mamrut (24)|28.10.2009 09:37
Dobrý den

poradíte?

koupil jsem z druhé ruky eGreat EG-M31B + 1TB a na monitor přes hdmi šlo vše hladce. Neviděl jsem však disk přes USB, abych mohl ukládat filmy. No tak jsem měl za to, že je tam nějaké špatné nastavení a v menu v údržbě jsem zmáčkl vrátit na tovární nastavení a od té doby to jen chvilku načítá, ale pak jde monitor do hdmi powersave modu.

Disk již po nahrání do pc ext3driveru vidím, ale přes hdmi ne. Zkoušel jsem tam i přesně dle návodu přes usb host na přístroji vložit ze strany výrobce firmware, ale stále to padá po chvíli do power save modu a těsně před tím, než to takto zčerná, tak přes monitor projedou na cca 1 sek barevné nesmysly. Tak nevím, nemá se ta flashka také nějak naformátovat na ext3, než se na ní nahraje firmware?

Firmware jsem ale vůbec neinstaloval, nedošlo to k dialogovému oknu.

Díky za rady Daniel Novák
mamrut (24)|28.10.2009 09:42
Pozn.: V PC mám Visty 64bit.
Pytkin (7947)|28.10.2009 18:35
disk mozes uplne odpojit .. a musi to nabehnut aj bez neho .. videl by som to naproblem , ze mas nastavene zle rozlisenie .. pripoj normalnu telku na kompozit a skus na nej ..
mamrut (24)|28.10.2009 19:24
No, takto budu muset nějak sehnat telku. Ale při tom náběhu mi to normálně píše hd tank loading ale jsou tam stabilně za tímto nápisem tři tečky, nevím, možná by se měly hýbat, když mají oznamovat loading. No a pak je ten power save mode.
mamrut (24)|28.10.2009 19:40
Teď jsem si zmáčknul na monitoru autoset a při tom náběhu přehrávače to píše hdmi 720 p. Na kombinaci tlačítek na dálkovém ovládání pro rychlé nastavení obrazu se změny neprojenují. Dělám kombinaci tlačítek: TV MODE: Rychlé nastavení TV módu s číslem 9 pro 1080 p a nebo 0 pro auto mód a nic.
mamrut (24)|1.11.2009 17:17
Díky, bylo to opravdu tím, že tam byl defaultně nastaven analogový výstup.