Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vhs+dvd+dvb-t

dargorar (4)|28.10.2009 21:34
Zdravim

Shanim Combo rekorder VHS+DVD s digitalnim prijmem (DVB-T) s moznosti kopirovani z VHS na DVD. Nevite prosim nekdo o nejakem takovem pristroji na trhu?

Predem vsem mnohokrat dekuji za kazdy tip
artam (1147)|28.10.2009 22:33
Napriklad Panasonic DMREZ47VEBS ?
Podla mna ale nez zhanat takyto kombajn, nebolo by lepsie kvalitny DVD HDD rekorder s DVB-T tunerom a propojit k tomu VHS samostatne? Zlozity pristroj na vsetko = vyssia pravdepodobnost poruchy, treba pamatat na Murphyho. ;-)
Okrem toho, aj v tom kombajne ide prevod VHS-DVD len analogovo. A ked VHS strati opodstatnenie, tak ho jednoducho odpojis a pripadne zosrotujes....
dargorar (4)|28.10.2009 23:18
No jo, ale kdyz se chci na TV divat na neco jineho nez nahravam a doma mam par VHS kazet, ktere chci prenest na DVD...

Co pak mam jinou moznost?
Pavel_tempx2 (829)|29.10.2009 13:17
a není jednodušší natahat ty VHS do PC a tam je vypálit na DVD? dneska převodník do USB nestojí už tak moc, DVD rekordér s DVB-T bych už pořešil zvlášť
dargorar (4)|29.10.2009 21:27
A mohl byste mi prosim nejaky ten prevodnik doporucit. Ja o tom slysim poprve v zivote.
Pavel_tempx2 (829)|30.10.2009 10:53
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

existují samozřejmně i jiné značky, tohle jsem dával pouze pro příklad a z lenosti, protože se mi nechtělo víc hledat :D

pokud vám jde čistě o převod z VHS na DVD, tak podobné zařízení Vám do PC nahraje mpeg nebo přímo strukturu DVD disku, který(ou) potom vypálíte