Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat EG-M31B + 1TB format HDD

mamrut (24)|1.11.2009 17:07
Ahoj

můžete mi prosím někdo poradit?

V přehrávači eGreat EG-M31B + 1TB jsem přes PC provedl přeformátování diskui z ext3 na nfts. Disk je z původního formátu ext3 rozdělen na 3 oddíly, takže teď přes USB vidím 3 disky ntfs o kapacitách: 250 MB, 494 MB a 930 GB. Problém je v tom, že je vidím jen přes pc a v přehrávči ne. Tam jsou vidět jen web sources. Nevíte, co mám udělat, aby mi ten HDD přehrávač načetl? Mám ty oddíly spojit nějakým programem a pak teprve naformátovat dohromady?

Když tam chtěl dát zpátky ty ext3 přes usb, tak se mi taky nezobrazuje nmt dialog a dle manuálu to tedy neprobíhá.

Díky Dan
Pytkin (7947)|2.11.2009 00:31
no vprvom rade si ujasni , ci chces NTFS alebo EXT3 .. ci chces pouzivat NMT aplikacie .. ak ano potrebujes EXT3 .. zbehni normalne wizarda .. on si HD rozdeli a naprogramuje sam ..
mamrut (24)|3.11.2009 08:04
No, mně je celkem jedno, jestli budou fungovat nmt aplikace. Byl bych hlavně rád, kdyby ten disk byl v přehrávači vidět a kdyby se alespoň zobrazil ten požadovaný wizard. Ani jedno nejde. Měl bych si asi sehnat nějaký program na sloučení partition a pak udělat formát. Zkoušel jsem paragon, ale nepřišel jsem na to, jak oddíly sloučit, jen je dokážu mazat a tak se mi zmenšuje hdd, nebo je přidávat. Mám visty64bit, tak tam ani hodně programů na tyto úkony nefunguje.
Pytkin (7947)|3.11.2009 13:05
no NMT aplikacie potrebujes , ak chces pristupovat cez siet .. NFS, SAMBA , FTP .. takze potom formatuj EXT3 ..

pockaj .. ja hovorim o wizarde v Egreate .. v menu dole je tusim MAINTANANCE .. tam si das wizard .. on ti sformatuje disk , nainstaluje NMT aplikacie a frcis ..
mamrut (24)|3.11.2009 14:17
Mně je to jasný, ale bohužel pod maintance mám jen volby ověřit aktualizace a nebo obnovit tovární nastavení. Asi je chyba, že jsou teď na tom disku partition a NFTS, ale je to dívný, protože když dám flashu do USB hostu s syb nějaká ta čísle verze (teď z hlavy nevím).nmt, tak prostě se mi ta volba pod maintance neobjevuje. Nevím, kde je problém. Každopádně díky za snahu. Dan
Pytkin (7947)|3.11.2009 16:35
no .. to je divne .. to vyzera ako by Egreat vobec disk nevidel .. inak by ti mal ponuknut wizarda ..
mamrut (24)|3.11.2009 17:51
Přesně tak, taky tomu nerozumím.