Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Technisat Digitsat1

AlBunda007 (4)|8.11.2009 20:51
Mám z Německa tento přístroj naprogramovaný na Arenu . Při vložení karty Skylink do CA slotu nereaguje . Dá se Arena nějak vyrušit nebo je jediné řešení přes CI modul?
Ještě mám Technisat MF-4 -S cc a v pohodě.
Pitomec (10211)|8.11.2009 21:52
Firma OMKO v Brně, zkus jim zavolat jestli se nedá přehrát soft v receiveru.
AlBunda007 (4)|9.11.2009 15:29
[quote=Pitomec;247645]Firma OMKO v Brně, zkus jim zavolat jestli se nedá přehrát soft v receiveru.[/quote]
Email mi poslali dnes a tvrdí , že v ČR je Omko nedalo na trh.Objevila se tu ale verze,která
měla CW nahrán od výrobce .
V manuálu na Digitsat 1 výrobce udává ,že CW dekodér tam je .
Řešil by příjem Skylinku modul Diablo a pod. ? Díky.
Pitomec (10211)|9.11.2009 19:38
Že je nedali na trh není žádná odpověď, ten dotaz měl být jestli jsou schopni přehrát soft v receiveru (bez ohledu na to co dávali nebo nedávali na trh) :-I
VlaDamorava (466)|9.11.2009 21:12
Tady je recenze, taky měli problém se čtečkou:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Ja bych to řešil CA modulem a je klid. Pokud si sam netroufneš na nahrání nového firmware. Ten modul se da pak použít kdekoliv v jiném přístroji.
AlBunda007 (4)|12.11.2009 20:57
[quote=VlaDamorava;247866]Tady je recenze, taky měli problém se čtečkou:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Ja bych to řešil CA modulem a je klid. Pokud si sam netroufneš na nahrání nového firmware. Ten modul se da pak použít kdekoliv v jiném přístroji.[/quote]

Což o to troufnul ,ale na ofic stránkách toho moc není a jinak nevím kde fm do MF4 sosnout.
josfiala (4)|19.12.2010 09:21
Ahoj, mám satel. přijímač Technisat DigitSat 1,který byl plně funkční do doby, než jsem přístroj uvedl do továrního nastavení.Nyní přístroj vyžaduje 1.nastavení, výběr jazyka.Bohužel ale s továrním nastavením přestal přijímač přijímat povely z dálkového ovladače, takže není jak potvrdit výběr jazyka a nelze tedy postoupit k dalšímu nastavení.Myslel jsem, že bych zkusil přehrát firmware, ale nikde jsem nic nenašel.Kabel mám, Zkoušel jsem i o nahrání firmware z z přístroje Technisat DIGIT MF4,který by měl být identický, ale po dokončení update mi PC vypsal, že image soubor s firmware je poškozený.Asi tam nepůjde nahrát firmware z tohoto přístroje.Prosím tedy o jakoukoliv radu jak dál postupovat, popřípadě,kde sehnat nějaký firmware pro tento přijímač.Předem moc děkuji.

Josef

[email]josfiala@seznam.cz[/email]
Dagy2 (3153)|19.12.2010 09:44
Tak zdá sa, že Omko je zase tam, kde vždy bolo. Absolútny nezájem.

Josef, pošli normálne dotaz cez http://www.technisat.de/index0b6c.html?nav=Service_Kontakt,de,32
kontakt&hotline. Tam napíš požiadavku na zaslanie FW. Mne doteraz vždy keď som mal dotaz odpovedali do 2-och dní.
Pitomec (10211)|19.12.2010 19:05
[quote=josfiala;316089]Ahoj, mám satel. přijímač Technisat DigitSat 1,který byl plně funkční do doby, než jsem přístroj uvedl do továrního nastavení.Nyní přístroj vyžaduje 1.nastavení, výběr jazyka.Bohužel ale [COLOR=red]s továrním nastavením přestal přijímač přijímat povely z dálkového ovladače[/COLOR], takže není jak potvrdit výběr jazyka a nelze tedy postoupit k dalšímu nastavení.Myslel jsem, že bych zkusil přehrát firmware, ale nikde jsem nic nenašel.Kabel mám, Zkoušel jsem i o nahrání firmware z z přístroje Technisat DIGIT MF4,který by měl být identický, ale po dokončení update mi PC vypsal, že image soubor s firmware je poškozený.Asi tam nepůjde nahrát firmware z tohoto přístroje.Prosím tedy o jakoukoliv radu jak dál postupovat, popřípadě,kde sehnat nějaký firmware pro tento přijímač.Předem moc děkuji.

Josef

[EMAIL="josfiala@seznam.cz"]josfiala@seznam.cz[/EMAIL][/quote]
Měl sis ten ovladač přepnout pomocí tlačítek SAT1+OK, resp. SAT2+OK a firmware nechat napokoji. Teď jedině servis.
josfiala (4)|19.12.2010 21:20
A kde prosím najdu tlačítka Sat1 a Sat2? Ok bych ještě našel.
Technisat remote.png
Pitomec (10211)|20.12.2010 13:58
Skoro bych řekl, že máš blbej ovladač, protože k satelitním přijímačům se vždycky dával stříbrný, který to uměl (zatímco černý byl pro DVB-T přijímače).
Remote_Control_Technisat.jpg
josfiala (4)|20.12.2010 15:01
Je divný,že to ale s tím černým ovladačem doposud fungovalo,pokusím se sehnat ten stříbrný.
Pitomec (10211)|20.12.2010 16:16
Ono to fungovat mohlo, pokud někdo dřív v přijímači nastavil (tím stříbrným ovladačem) kód, který funguje na ten černý ovladač. Ale pochopitelně továrním nastavením to šlo do háje.