Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PopcornHour C-200 nebo LG MS-400H

Draslar (30)|23.11.2009 13:31
Uvazuju o jednom z techto prehravacu:
kód:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a
kód:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Mate s nima nekdo zkusenosti? Vice se mi zamlouva to LG, asi prvni znackovy pristroj teto kategorie. Druhy dotaz se tyka blu-ray - umi tyto pristroje prehrat kompletni blu-ray disk z HDD (nemyslim jen TS stream, ale komplet s menu)? Ktery z prehravacu doporucujete a proc? Pripadne nejaky jiny? Rozhodne ovsem nechci Umax, jsou to hrozny smejdy .......
Pytkin (7947)|23.11.2009 16:59
popcorn c200 je zatial dost nedoladeny .. par mesiacov este potrva , kym sa dostane do fazy ze vsetko funguje .. LG nepoznam .. ale tam by som sa supportu obaval ..
lada32 (24)|23.11.2009 17:10
Zdravím.Na uvedený přístroj LG MS-400H jsem se díval na stránkách LG a moc jsem nechápal.Zadní strana přístroje jakoby neexistovala,nikde jsem ji nenašel.Na PC revue je naštěstí video.Stránka s nějakou podporou,firmware taky nic,na fórum a diskusi je asi ještě brzo.Na zahraničních stránkách LG jakoby přístroj neexistoval.Jen jestli si nechce LG u nás přístroj zatestovat.
Taky jaký je použit procesor,takové věci se jinde v pohodě dovíte,ale tady nic.
Jinak pokud to půjde a bude ok jdu do něj,už mě nebaví čekat na popcorn c-200,až konečně bude dostupný a vyladěný. Ohledně ceny,nej cena Datart 6 500,–,takže můj usudek mě vede k tomu,že se bude asi zlevnovat.Když to Datart má nejlevnější...
Draslar (30)|23.11.2009 19:00
Asi to risknu a pujdu do toho LG, v casopisu Stereo-video ho vychvalili. A moc se mi u nej libi hot swap vymena HDD za chodu.
Kdyz tak ho holt vratim. Jinak Datart nema v online obchode zly ceny.
lada32 (24)|23.11.2009 19:35
No já asi taky,ale ještě mrkni na DIGILIDI je tam šikovný klučina roman2277,který měl 450 a má tam zajímavé postřehy na tu 400 a 450 ohledně firmware.Vypadá ochotně ohledně dotazů,takže pokud něco máš.Tam je zatím snad nej diskuse ohledně LG,teda co jsem našel.
Stame (44)|1.12.2009 13:37
[quote=Pytkin;250181]popcorn c200 je zatial dost nedoladeny .. par mesiacov este potrva , kym sa dostane do fazy ze vsetko funguje .. LG nepoznam .. ale tam by som sa supportu obaval ..[/quote]

O jake verzi FW je rec, nyni se blizi do CR po delsi dobe konecne nova dodavka, pristroje dlouho nebyly dostupne, vi nekdo, zda se udaly nejake zmeny s FW, kdyz se mnoho tydnu ceka?

Jake jsou hlavni nedostatky kritizovaneho FW?
Pytkin (7947)|1.12.2009 23:32
citaj na networkmediatank.com .. tam su ludia co ho maju doma ..
Stame (44)|3.12.2009 17:56
Dle informaci http://www.networkedmediatank.com/announcements.php?aid=34
By mel byt zrusen pristup na Youtube?
Zkousel nekdo jiz, zda se tak skutecne stalo?
Jack-aL (60)|3.12.2009 22:43
[quote=Stame;251888]Jake jsou hlavni nedostatky kritizovaneho FW?[/quote]

co sem cet tak s aktualizaci FW to nenachazi hdd,ale za 6,6k to jinak vypada na celkem slusnej stroj,az se doladi FW.Chtel sem koupit popcorn C-200 ale nak se mi ten krabicojd zhnusil
Draslar (30)|15.12.2009 20:02
Tak jsem ho nakonec koupil (LG MS-400H) a spokojenost. MKVcka to zatim prehralo vsechny, TSka, M2TS take. Titulky jak primo v MKV nebo zvlast v souboru bez problemů. DVD jsem netestoval, nebot uz DVD dva roky nepouzivam. Zpracovani velmi dobre (oproti Umaxu bozske), vzhledove pekny. Startovani svizne, menu prehledne, odezva rychla. YouTube a Picasa funguje v poradku. Prekvapila me i kvalita obrazu - oproti Egreatu je to rozdil. Zvuk nemam jak testovat - jde pres AV receiver a tam je to samozrejme bez problemu. Hudbu jsem zkousel MP3, DTS a FLAC, vse OK. Suplik na HDD supr vecicka, vymena disku za 10 vterin. DVB-T jsem nezkousel, mam DVB-S.
A ted par veci kde bych videl rezervy nebo co mi chybi. Libilo by se mi prehravani kompletnich blu-ray disku z HDD, at uz z adresarove struktury nebo jako ISO, u prehravani hudby se nezobrazujou informace o skladbe, nejde preskakovat v case. Uvital bych v pristroji internetovy prohlizec (kdyz uz jde pripojit klavesnice).Chybi mi podpora prehravani internetovych radii .....
Jack-aL (60)|16.12.2009 18:13
Tak sem minulej tejden nakonec zakoupil prehravac Kaiboer K-200 (nahrada za dnes jiz uz nevyrabeny popcorn A-110) kde me zaujala hlavne cena 4,7k a analog vystup 5.1 jde mi hlavne o prehravani mkv,vic me moc nezajima. Ovsem po seznameni s pristrojem sem narazil na hned nekolik neprijemnosti,sekani v menu kde pomohhlo jen vypnout/zapnout skoro u vsech mkv se sekal/opozdoval cz dabing a nekde i obraz, a neprehraje to DTS i kdyz je psano ze to umi,a to nejhorsi je fw o kterym nic neni ani na strankach vyrobce.Tak sem se rozhod ze ho vratim a hledam neco dokonalejsiho na mkv.MS-400H vypada podle vseho velmi dobre,tady me jen trapi prehravani dvd,ale to se da prekousnou,je znamo ze staci prejmenovat na mpeg.
A tak bych se chtel zeptat majitelu jak to zvlada mkv, jestli nejsou treba problemy jako Kaiboeru a A-110 ve zvuku kdyz neni spravne preveden do mkv tak bud bezi napred o par sekund nebo i chvilema vypadava,jde zejmena o cz dabing,STRETCH nebo jak se tomu rika moc se v tom nevyznam..v PC vse bezi jak ma.
A jeste jednu lamackou otazku k tomu tuneru DVB-T,tam jde o lokalizaci?bude fungovat i na okraji Prahy.Myslel sem ze dvb-t je kabelovka,tu k tomu nepotrebuju ne? ani v tomto se moc nevyznam,tak sry jestli tu patlam nesmysly:) (jinak tv mam 42" LCD PHILIPS PFL8404H )
dik za radu
Pytkin (7947)|16.12.2009 20:58
neverim , ze by LG mal implementovany parameter STRETCH a korektne to fungovalo .. Dobre to funguje na DUNE ..

http://dune-hd.com/index.php?do=players
Jack-aL (60)|16.12.2009 22:15
Pytkin: slysim o Dune poprvi,ale vypadaj moc pekne ,teda az na to ze to je Izrael a natu cenu. Mas s nima nejaky zkusenosti? co fw,funguje jim to..
Pytkin (7947)|16.12.2009 22:24
pytkin : kamarat ho ma doma .. konkretne tento http://dune-hd.com/fullhd_players/72-dune-bd-prime.html .. a to bolo prve zaujimave na tom , ze to zvlada stretchovany zvuk v MKV .. Ak ta to zaujima mozem zistit dake aktualne info .. posledne som sa s nim o tom bavil na pred pol rokom ..
Pytkin (7947)|16.12.2009 22:26
Inak zaujimave na tom je , ze to povodne vyvyjali rusi mam pocit .. Izraelci to len predavaju .. alebo tak dako .. uz neviem presne tie vztahy medzi nimi .. ale rus neni chuj .. na to treba pamatat ..
Jack-aL (60)|16.12.2009 22:37
nasel sem tady http://www.hdprehravace.cz sice sou drahy,ale kdyby fungoval ten stretch tak by se o tom dalo i uvazovat,navic model Prime 3.0 ma v sobe i blue ray mechaniku ma to 7.1 analog ale 12 je uz celkem hodne,muselo by to fungovat bez problemu no..navic to vypada v nasich koncinach dost neznamě.No a k tomu puvodu ja bych radsi sirky z USA nez Ruska nebo jak to bylo v peliskach :) ale nakonec proc ne,jde jen o to jak to bude kvalitni

pytkin: no jestli s nim budes mluvit tak se ho optej jak to funguje,hlavne ten stretch,jestli mu vsechny mkvcka valej obraz i zvuk v poho a taky jestli jede origo blue ray z hdd,a jestli fungujou zpravne titulky,diakritika
Ja zkusim neco vygooglit,ale moc toho v cestine asi nebude
Pytkin (7947)|17.12.2009 00:17
Jack : no ten stretch , to si pamatam , ze mi pisal , ze to funguje v pohode .. to sme sa prave bavili ze to je prvy player ktory to zvlada .. on ma doma TVIXa aj a vela prehravacov mu prechadza cez ruky , dost sa tomu venuje a toto bolo celkom zaujimave na tom DUNE , ze to proste funguje ..

Ak nezabudnem , napisem mu zajtra mail ..
Pytkin (7947)|17.12.2009 00:18
inak u vas funguje , ze ak to kupis cez inet shop, tak to mozes do 14 dni vratit bez udania dovodu ne ? to mi pride najrozumnejsie , otestovat si vsetko pekne v klude doma sam :)