Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální přehrávač Patriot BoxOffice PCMPBO25

boldri (57)|2.12.2009 09:26
Zdravim,
už nějakou dobu přemejšlim nad přehrávačem, který by uměl přehrát "všechno"...:-) Jako řešení mi připadalo nejlepší HTPC, protože je omezeno vpodstatě jen instalovanými kodeky. Bohužel nejlevnější HTPC co vim by se dalo sehnat/postavit za minimálně 6000,- a to nepočítám systém.
A pak jsem narazil na Patriot BoxOffice PCMPBO25.

Našel by se šťastlivec, který už si tohodle mazlíka koupil?
Zajímalo by mne jak je to s podporou formátů, jestli opravdu přehraje všechno, jak se tvrdí v recenzi. Co třeba na mkv kontejnery s různými audio stopami, dá se mezi nima přepínat? Atd...

Za cenu kolem 2500,- je to rozhodně zajímavý řešení. Jen se trochu bojím toho aktivního chlazení.
MAKcz (205)|2.12.2009 15:37
[quote=boldri;252026]Zdravim,
už nějakou dobu přemejšlim nad přehrávačem, který by uměl přehrát "všechno"...:-) Jako řešení mi připadalo nejlepší HTPC, protože je omezeno vpodstatě jen instalovanými kodeky. Bohužel nejlevnější HTPC co vim by se dalo sehnat/postavit za minimálně 6000,- a to nepočítám systém.
A pak jsem narazil na Patriot BoxOffice PCMPBO25.

Našel by se šťastlivec, který už si tohodle mazlíka koupil?
Zajímalo by mne jak je to s podporou formátů, jestli opravdu přehraje všechno, jak se tvrdí v recenzi. Co třeba na mkv kontejnery s různými audio stopami, dá se mezi nima přepínat? Atd...

Za cenu kolem 2500,- je to rozhodně zajímavý řešení. Jen se trochu bojím toho aktivního chlazení.[/quote]

No ja resil to same kvuli detem, tak sem jim nakonec koupil Xtreamera a z nej vyhodil vetrak. WD TV LIVE mi prisel nepatrne horsi jak xtreamer ale zase je ciste pasivni
boldri (57)|3.12.2009 08:02
Díky, mrknu na ten Xtreamer.
Ale vyndat větrák, to bych se trochu bál, nekouří se z něj po odpoledni plným pohádek?
tribula (99)|3.12.2009 09:53
Co som tak zbezne pozeral toho Patriota, tak mi pripada ako dalsi "xtreamerovsky klon". Je postaveny na rovnakom zaklade... Takze rozdiely budu iba minimalne - v podpore.