Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB/S pře tv kartu v pc

samurraj (25)|15.12.2009 15:52
Ahoj.Koupil jsem si TV kartu avermedia trinity. Podporuje Analog tv, DVB/T a DVB/S. Instalace hardware OK,instalace software taky OK. Po prvním spuštění to dělé jaké si nastavení step by step. nejprve se naladí digitální a analogová rádia,poté DVB/T a naposled staleit DVB/S.Kde je problém? Za Boha nemohu nijak naladit satelit.Mám doma satelitní přijímač Topfield s cryptoworks dekódovací kartou. Vše jsem měl připojené k normální televizi, která mi bohužel p čase odešla a tak jsem pořídil TV kartu do počítače.Digitální stanice přes DVB/T mi jdou 4 a to mě stačí, ale nikde nemůžu přepnout na ten satelit.Jak ho mám najít?Má s tím někdo zkušenosti?Ovladače mám nové.btw. nevím, zda stačí do té TV karty v pc zapojit do zdířky DVB/S koncovku od paraboly a nebo to ještě musím nějak vést přes ten staelitní přijímač Topfield. Zkoušel jsem oba způsoby ale ani jeden mi ten satelit nenašel.Jak mám zapojit kabely co do jaké zdířky??Moc se v tom nevyznám.Co popřípadě ještě dokoupit k té kartě aby to fungovalo?Ty digitální programy jdou přes pokojovou anténu.Má s tímhle někdo nějaké zkušenosti??Prosím o pomoc.Díky
pee.tr (1208)|23.12.2009 10:27
Do TV karty se zapojuje hned ten kabel od paraboly (LNB), když má karta svůj DVB/S tuner. S dekódováním ale je potřeba trochu zkušesností s nastavením, to ani já nevím, mám jinou kartu a nechal jsem si kdysi taky radit v tomto směru (sdílení karty pro CSlink). Ale hlavně záleží, aby ten topfield vůbec tohle uměl (propojit ho s PC pomocí síťového kabelu a nastavit příslušný "sdílecí" software jak v tom topfieldu, tak v PC)