Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Komunikace CI slotu se skystarem HD2

samurraj (25)|3.1.2010 19:19
Tak po urputném boji a lazení signálu shrnuji pocity: U té karty skystar HD2 jsem nemohl naladit žádný signál. Ani free programy nešly.Přitom signál do karty šel páč jsem to testoval ještě s jinou kartou.Problém byl v přiloženém programu DVBviewer TE...Ten jsem odinstaloval a nainstaloval DVBviewer PRO. Ten už mi něco naladit dokázal.Free programy už jeli nádherně, ale bohužel cryptované stále nešly i když mám CI slot, v něm modulátor i kartu GITAL.CI slot s kartou normálně komunikuje, ale prostě nic nerozkóduje. Nevím jak je to možné, ale bohužel to nejde.
Jinak někde jsem četl, že nesmí v PC býti více jak 4 GB operační paměti...to mi přijde jako hovadina,že by to mělo vliv. Já mám v PC rovné 4 GB.
MAKcz (205)|4.1.2010 17:04
[quote=samurraj;257526]Tak po urputném boji a lazení signálu shrnuji pocity: U té karty skystar HD2 jsem nemohl naladit žádný signál. Ani free programy nešly.Přitom signál do karty šel páč jsem to testoval ještě s jinou kartou.Problém byl v přiloženém programu DVBviewer TE...Ten jsem odinstaloval a nainstaloval DVBviewer PRO. Ten už mi něco naladit dokázal.Free programy už jeli nádherně, ale bohužel cryptované stále nešly i když mám CI slot, v něm modulátor i kartu GITAL.CI slot s kartou normálně komunikuje, ale prostě nic nerozkóduje. Nevím jak je to možné, ale bohužel to nejde.
Jinak někde jsem četl, že nesmí v PC býti více jak 4 GB operační paměti...to mi přijde jako hovadina,že by to mělo vliv. Já mám v PC rovné 4 GB.[/quote]

1. muj sat hw/sw Quadcore, 8GB Rameti, 8800 nvidie, a w7 64 + Skystar HD2 + CL slot
2. jede mi jak zakladni DVBviewer TE tak koupene PRO. Chytam free SD i HD kanaly tak z Czechlinku (nebo jak se ted jemnujou - no proste na kartu v CL) chytam i NovaHD a CT1HD. Jen v dementnim Media Centru od W7 mi to nejede v HD ;(
3. takze prekontrolovat hw, mozn a nejak poresit reinstall
samurraj (25)|4.1.2010 18:09
Tak to Vám závidím,že to jde. Já nevím proč, ale všechny naladěné programy,které by měly být pod Astrou 3A 23.5 jsou v seznamu naladěných kanálů pod složkou názvu UPC Direct...jinak ten reinstall celého systému už mám také v hledáčku :-) Rozhodně to zkusím. Každopádně děkuji za radu
samurraj (25)|4.1.2010 18:10
Ještě jestli se můžu zeptat, jaký máte modulátor v tom CI slotu?? Já jsem pořídil přímo od Technisatu Technicrypt "CW"
MAKcz (205)|4.1.2010 20:17
[quote=samurraj;257720]Ještě jestli se můžu zeptat, jaký máte modulátor v tom CI slotu?? Já jsem pořídil přímo od Technisatu Technicrypt "CW"[/quote]

To je ten s chilli paprickou takovej oranzovej? pokud ano tak mame to same.
Pokud muzu nejak poradit, tak rozhodne doporucim posledni drivery, ty starsi vubec nefungovaly. Uz nahazuju tu trosku a koukam na nastaveni,
no koukam, ze to dokonce jede na W7 build 7100.
DVBViewer TE mam ve verzi TE2 1.0.4.101
DVBViewer Pro 4.2.1.0


DVBViever TE mi jede asi v tuhle chvili nejlepe ... mmn nejede ... vyreseno dcerky si preply kanal na dreamboxu a otocili mi talirem. Tak na 23.5 mi jede uplne v pohode CT HD a Nova HD ... a ted mam napad, jestli se ti nestal stejny problem co me, ja tenhle set od technisatu koupil asi pred rokem mozna vic a tehdy to nejelo tak sem to odlozil do skrinky. Nakonec sem mel problem, ze mi nejely HD kanaly, ale problem byl u cslinku (skylink?) a musel jsem priplatit jednorazove za zaktivovani dalsich kanalu vcetne tech hd. Pripadne bych u nekoho otestoval, ze dekoder i karta jsou plne funkcni.

Jinak DVBview asi nebude nijak uzasnej soft (jednookej kral?) protoze na PRo mi ted jede jen CT HD ale Nova HD proste nejede a je jen cerno. Z free mi jede v HD treba NederlandHD
samurraj (25)|4.1.2010 20:42
Ano je to ten s papričkou, takže máme to samé, tudíž v modulátoru chybu nemám.DVBviewer mám verzi 4.0.0.0 takže se poohlédnu po jiné. Zkoušel jsem ještě my theatre ale to je zhruba to samé. Je mi akorát divné, když dám skenovat na Astře v transpordéru 23.5, tak mě to nic nenajde. Přitom dole v obejváku, kde mám normální televizi se satelitním přijímačem topfield mi to všechno jede.
MAKcz (205)|5.1.2010 16:57
[quote=samurraj;257768]Ano je to ten s papričkou, takže máme to samé, tudíž v modulátoru chybu nemám.DVBviewer mám verzi 4.0.0.0 takže se poohlédnu po jiné. Zkoušel jsem ještě my theatre ale to je zhruba to samé. Je mi akorát divné, když dám skenovat na Astře v transpordéru 23.5, tak mě to nic nenajde. Přitom dole v obejváku, kde mám normální televizi se satelitním přijímačem topfield mi to všechno jede.[/quote]

Jasna rychla rada ;o) Vem topfielda nahoru nebo pc dolu a otestni to, treba je fakt pricina v kabelu
samurraj (25)|5.1.2010 17:01
A jak bych to měl otestovat??Vzdyt ten topfield nijak nepropojim s počítačem ne?Anebo to jde?