Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím o pomoc Skystar HD

milda001 (2)|4.1.2010 21:28
Zdravím,

potřeboval bych pomoci s instalací Skystar HD. Používám Win 7 x86(32bit) kartu osadím do PCI slotu, pc zapnu následně Pc nerozezná a nenajde ovladače.

Ve správě hardware kartu nevidím, pouze se přidala multimediální zařízení se žlutým vykřičníkem. Zkoušel jsem odebrat, restartovat, následně aktualizovat. Auktualizovat ovladač/ instalator jsme zavedl do složky BDA a nic.... nevím si už rady

děkuji za každou pomoc
losos (2977)|4.1.2010 21:44
Nevím, zda to víš, či nevíš, ale PC kartám se věnují na cssf.cz
samurraj (25)|5.1.2010 12:58
stáhni si ze stránek výrobce nejnovější ovladače a pak jenom klikneš na ten žlutej vykřičník a tam musíš dát aktualizovat ovladače a ručně zadáš ty, co si stáhneš od výrobce a musí to jít a když ne, tak buď máš blbě nasunutou kartu v PC nebo je vadnej výrobek a musíš reklamovat.Nic jiného v tom není.
milda001 (2)|5.1.2010 17:50
[quote=samurraj;257901]stáhni si ze stránek výrobce nejnovější ovladače a pak jenom klikneš na ten žlutej vykřičník a tam musíš dát aktualizovat ovladače a ručně zadáš ty, co si stáhneš od výrobce a musí to jít a když ne, tak buď máš blbě nasunutou kartu v PC nebo je vadnej výrobek a musíš reklamovat.Nic jiného v tom není.[/quote]


díky za radu, přesně takhle to dělám, mám ovladače na CD to bych teda řekl, že ty nebudou nejnovější, takže jsem stáhl od výrobce z roku 2007:( aktualizuji ovladač v systemu ve správě hardware a nic... ještě si stím budu chvilku hrát a karta poletí
emilsat (64)|11.1.2010 10:31
[quote=milda001;257964]díky za radu, přesně takhle to dělám, mám ovladače na CD to bych teda řekl, že ty nebudou nejnovější, takže jsem stáhl od výrobce z roku 2007:( aktualizuji ovladač v systemu ve správě hardware a nic... ještě si stím budu chvilku hrát a karta poletí[/quote]
Tady mas vse co protebuješ [url]http://www.dvbskystar.com
/www.skystar-2.com