Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Reklamace tvixu u acomp pozor!!!!

peatro (1054)|5.1.2010 15:15
aaaaa
MAKcz (205)|7.1.2010 21:17
[quote=peatro;257927]aaaaa[/quote]

??? super informace ... dekujem ;)))
Tomasek1234 (92)|12.1.2010 14:36
Admin smazat asi.
Hmm (1739)|25.1.2010 13:14
Je-li acomp Alfacomputer, pak tito vejlupci protiprávně odmítají u vady neodstaranitelné vrácení peněz a nabízejí jen výměnu zboží. Pokud nemá o toto zákzník zájem (např. kvůli značnému poklesu ceny zboží), hrozně se kroutí a povolí až při hrozbě soudem. Je zkrátka třeba se za svá zákaznická práva brát.
peatro (1054)|25.1.2010 19:47
neco takoveho, jsem ten prispevek chtel zmazat, ale nevedel jak, tak jsem tam dal aacka, jinak slo o nedorozumeni, me tam nejaky pytkin mistifikoval, mel jsem za to po tel rozhovoru , ze mi 30 den rekloamace vraceji tvix 6500 s tim ze je v poradku, pritom se na nem ztracely data z HDD pri zapnuti, po rad nic a pak 30 den pry je v poradku lez jako vez, no tak jsem cekal az mi to prijde zpatky postou at mam papir v ruce o reklamaci a oni ho vymenili za novy, ktery uz funguje, ale pravda je ze penize vam nevrati , poslou vam dalsi, vraceni penez se brani jak cert krize
Nemluve ze mam uz 2 reklamace za sebou u ACOMPU pripada mi to ze tvixe jsou zdorba ACOMP je jejich nejvesti distributor v CZ
A kdyz jsem se o tom nekolikrat pripomenul na jejich foru, tak me vzdy smazali a a pak zabanovalli idioti, tak taM ted musim lezt pres proxy.......
cenzura jak prase
Pavel_tempx2 (829)|26.1.2010 08:13
pokud po třetí reklamaci přijdete s opravenkama, tak už by vám peníze měli vrátit, někteří tvrdí že musí být 3 závady stejného charakteru, ale není to tak úplně pravda, navíc ikdyž dostanete nový výrobek, tak (záleží na společnosti) by vám měla běžet předchozí záruka, nakonec tedy na nový výrobek můžete mít záruku jen třeba měsíc
Rosik (28)|26.1.2010 08:56
[quote=Hmm;262096]Je-li acomp Alfacomputer, pak tito vejlupci protiprávně odmítají u vady neodstaranitelné vrácení peněz a nabízejí jen výměnu zboží. Pokud nemá o toto zákzník zájem (např. kvůli značnému poklesu ceny zboží), hrozně se kroutí a povolí až při hrozbě soudem. Je zkrátka třeba se za svá zákaznická práva brát.[/quote]

Pozor! Acomp není Alfacomputer. To jsou dvě různé společnosti, i když obě v Ostravě. U Alfacomputer jsem nikdy neměl sebemenší problémy s reklamací a ochotně vrátili i peníze
Hmm (1739)|26.1.2010 10:37
[quote=Rosik;262275]Pozor! Acomp není Alfacomputer. To jsou dvě různé společnosti, i když obě v Ostravě. U Alfacomputer jsem nikdy neměl sebemenší problémy s reklamací a ochotně vrátili i peníze[/quote]Však jsem netvrdil, že jsou to ti samí. Někdy však ta samá společnost či fyzická osoba provozuje více e-shopů pod různými názvy (viz tuším Agen a Xcomputer - nechytejte mě za slovo). K tomu Alfacompu - no ale chtějte zpátky peníze za harddisk, když cena zatím poklesla o 1500,- kč :-) Data jsou cennější, ty vám opravou nezachrání (neekonomické) a peníze vracet nechtěli (navýsost ekonomický a protiprávní postup).
peatro (1054)|26.1.2010 16:10
[quote=Pavel_tempx2;262267] navíc ikdyž dostanete nový výrobek, tak (záleží na společnosti) by vám měla běžet předchozí záruka, nakonec tedy na nový výrobek můžete mít záruku jen třeba měsíc[/quote]

to se mi nezda, zni to nesmyslne.........ja si myslim, ze kdyz dostanete novy vyrobek tak zaruka bezi od data vyrizeni reklamace
jinak souhlasim, ze alfacomputer je jina spolecnost a s nima jsem nemel zadny problem, ba naopak vzdy jsem se s nema domluvil na ledas cem, rad tam nakupuji, protoze mi davaji zbozi na zkousku na 14 dni a kdyz ho nechci rozhodnu se ho vratit, zadny problem
Hmm (1739)|27.1.2010 07:04
[quote=peatro;262372]to se mi nezda, zni to nesmyslne.........ja si myslim, ze kdyz dostanete novy vyrobek tak zaruka bezi od data vyrizeni reklamace
jinak souhlasim, ze alfacomputer je jina spolecnost a s nima jsem nemel zadny problem, ba naopak vzdy jsem se s nema domluvil na ledas cem, rad tam nakupuji, protoze mi davaji zbozi na zkousku na 14 dni a kdyz ho nechci rozhodnu se ho vratit, zadny problem[/quote]No pokud přijmete výměnu, tak vstřícní jsou. Jinak co se nezdá, je irelevantní, vždy je potřeba hledat v úpravě občanského zákoníku v oddílu či kapitolách o prodeji zboží v obchodě či o elektronickém nákupu na dálku, příp. v obecných ustanoveních o odpovědnosti za vady. Takhle to vypadá, jakoby s těmi 14 dny byli kdovíjak vstřícní a ona je to zákonná povinnost vrátit kupní cenu při odstoupení od smlouvy v této lhůtě při internetovém nákupu....
Rosik (28)|27.1.2010 07:53
[quote=Hmm;262482]No pokud přijmete výměnu, tak vstřícní jsou. Jinak co se nezdá, je irelevantní, vždy je potřeba hledat v úpravě občanského zákoníku v oddílu či kapitolách o prodeji zboží v obchodě či o elektronickém nákupu na dálku, příp. v obecných ustanoveních o odpovědnosti za vady. Takhle to vypadá, jakoby s těmi 14 dny byli kdovíjak vstřícní a ona je to zákonná povinnost vrátit kupní cenu při odstoupení od smlouvy v této lhůtě při internetovém nákupu....[/quote]

Á pán je filozof. My 2 jsme tu prostě vyjádřili své zkušenosti s Alfacomp. Až mi nějaké problémy dělat budou určitě se tady ozvu. Zatím mi vyreklamovali i USB TV tuner který měl 1 měsíc do konce záruky a pán na reklamacích se ještě pousmál, že mi to vyšlo. Vrátili peníze a já si koupil o třídu lepší ( po dvou letech je to v PC sortimentu samozřejmé). Nevím proč by měli dělat problémy, když to stejně neposuzují oni, ale posílají to do servisu. Prostě Alfacomp v poho a končím.
Pavel_tempx2 (829)|27.1.2010 13:44
[quote=peatro;262372]to se mi nezda, zni to nesmyslne.........ja si myslim, ze kdyz dostanete novy vyrobek tak zaruka bezi od data vyrizeni reklamace
jinak souhlasim, ze alfacomputer je jina spolecnost a s nima jsem nemel zadny problem, ba naopak vzdy jsem se s nema domluvil na ledas cem, rad tam nakupuji, protoze mi davaji zbozi na zkousku na 14 dni a kdyz ho nechci rozhodnu se ho vratit, zadny problem[/quote]

pokud je to oprava výměnou, tak to tak nesmyslné není