Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poradíte s DVB-S?

Milhauz5 (8)|28.1.2010 18:09
Zdravím,na jaře budu kupovat jak Tv.,tak tuner DVB-S.Mé požadavky: duo tuner,který bude umět HD Tv,internet. Nahrávat chci na extérní HDD,(sice jsou už přístroje s vestavěným,ale zrazuje mě přehřívání). Nechci nevyzkoušené výrobky,od méně známých firem,proto jsem výběr zůžil na -Dreambox 8000
-Vantage HD 8000S
-HD-Box Fs-9200PVR
Rád bych od Vás slyšel,(hlavně od majitelů),klady a zápory výše jmenovaných,případně nějaký Váš tip o kterém bych mohl přemýšlet.. HD-Box mě láká kvůli nižší ceně,ale nerad bych si naběhl... Budu rád za každý návrh,zatím díky
MAKcz (205)|28.1.2010 20:34
[quote=Milhauz5;262889]Zdravím,na jaře budu kupovat jak Tv.,tak tuner DVB-S.Mé požadavky: duo tuner,který bude umět HD Tv,internet. Nahrávat chci na extérní HDD,(sice jsou už přístroje s vestavěným,ale zrazuje mě přehřívání). Nechci nevyzkoušené výrobky,od méně známých firem,proto jsem výběr zůžil na -Dreambox 8000
-Vantage HD 8000S
-HD-Box Fs-9200PVR
Rád bych od Vás slyšel,(hlavně od majitelů),klady a zápory výše jmenovaných,případně nějaký Váš tip o kterém bych mohl přemýšlet.. HD-Box mě láká kvůli nižší ceně,ale nerad bych si naběhl... Budu rád za každý návrh,zatím díky[/quote]

sorry ale tohle muj mozek nejak nechape: duo tuner,který bude umět HD Tv,internet.

zbytek snad. Dreambox 8000 je dobra volba, pokud ti nevadi design, tak nejpesi z tech co si tu napsal. Jinak obrazove a vzhledove je asi nej Vantage ale uz brzo bude ten novej s dualbootem a to by mela bejt celkem povedena taskarice.
Milhauz5 (8)|28.1.2010 21:35
Tak promiň,myslím Twin tuner,pro nahrávání z rozlišných polarizací,HD Tv-samozřejmě HD kvalitu, a internet,mám na místo přiveden z routru kablík... Jestli myslíš Vantage VT-1,tak mám taky v zorném poli,jen se trošku obávám doby,než se vychytají mouchy jako u všecho nového..Pokud by ale zůstala předpokládaná cena ,(kolem20),rázem by se dostal pod cenu Dreamboxu8000! Mám na to ještě 2-3měsíce tak uvidíme.Jen mě spíš zajímají názory více lidí... Zatím dík
losos (2977)|29.1.2010 11:11
Mnohem levnější a velmi zajímavý je i VU+
Milhauz5 (8)|29.1.2010 17:59
No tak dík za tip,budu přemýšlet i o Vu+,recenze celkem dobré,(až na tu češtinu),ještě uvidíme..