Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

dvě televize na jeden satelit?

symon (2)|30.1.2010 18:17
Omlouvám se pokud nebudu používat správné termíny. Máme doma satelit se dvěmi konventory, které jdou tuším do nějakého slučovače či jak se to jmenuje a zněj jde jeden kabel k televizi. Nastěhovali jsme k nám dědu a chtěli bychom, aby mohl z tohoto satelitu také přijímat signál a volit si programy nezávisle na druhém uživateli. Poradí mi někdo, jak toto nejlépe technicky provést. Děkuji za odpověď
MONYS (460)|30.1.2010 18:36
[quote=symon;263273]Omlouvám se pokud nebudu používat správné termíny. Máme doma satelit se dvěmi konventory, které jdou tuším do nějakého slučovače či jak se to jmenuje a zněj jde jeden kabel k televizi. Nastěhovali jsme k nám dědu a chtěli bychom, aby mohl z tohoto satelitu také přijímat signál a volit si programy nezávisle na druhém uživateli. Poradí mi někdo, jak toto nejlépe technicky provést. Děkuji za odpověď[/quote]Řešením je použít twin monobloc + další sat. přijímač potom lze přijímat nezávisle .
losos (2977)|30.1.2010 19:31
[quote=symon;263273]Omlouvám se pokud nebudu používat správné termíny. Máme doma satelit se dvěmi konventory, které jdou tuším do nějakého slučovače či jak se to jmenuje a zněj jde jeden kabel k televizi. Nastěhovali jsme k nám dědu a chtěli bychom, aby mohl z tohoto satelitu také přijímat signál a volit si programy nezávisle na druhém uživateli. Poradí mi někdo, jak toto nejlépe technicky provést. Děkuji za odpověď[/quote]

Prostuduj tohle :
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15722&page=2
symon (2)|30.1.2010 22:18
díky. podívám se na to