Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaky 3.5'' xterni disk se samocinym startem a vypnutim

peatro (1054)|4.2.2010 18:01
to vim, ze 2.5'' disky ktere se utahnou pres usb napajeni to umi, ono to ani jinak nejde, kdyz se vypne zdroj s USB, spis se mi jednalo o externi 3,5'' disky treba WD, ty to neumi? i kdyz maji vlastni napajeni? treba jestli to nejak nekomunikuje skrz USB a da prikaz k aktivaci disku nebo k uspani??
peatro (1054)|6.2.2010 22:40
nikdo nic, zadne zkusenosti ci novinky................
geronimoh (2327)|6.2.2010 22:53
Mám dva takové. Western Digital MyBook 500GB a Samsung Story Station 1,5TB a oba při nečinnosti vypnou a automaticky zapnou pokud s nimi PC pracuje. Zapínají a vypínají taky zároveň se startem a vypnutím PC.
Pitomec (10211)|6.2.2010 23:25
Já mám jak externí (WD), tak i v externím boxu (Welland) a vypnutí spolu s vypnutím PC funguje a taktéž i uspání. Ovšem zrovna to uspání se mně moc nelíbí, takže radši používám externí dok. stanici do e-sata, která to uspání nemá.
axxxa (13)|7.2.2010 16:23
[quote=peatro;264240]to vim, ze 2.5'' disky ktere se utahnou pres usb napajeni to umi, ono to ani jinak nejde, kdyz se vypne zdroj s USB, spis se mi jednalo o externi 3,5'' disky treba WD, ty to neumi? i kdyz maji vlastni napajeni? treba jestli to nejak nekomunikuje skrz USB a da prikaz k aktivaci disku nebo k uspani??[/quote]

Čau
mám k WD TV Live pripojený 3,5" externý HDD WD MyBook Elite 1,5TB USB, ktorý má samostatné napájanie, prehrávač ho sám zapne i vypne, nieje potrebná ho odpojiť manuálne, tento HDD má manuálny vypínač na zadnej strane, ten je stále v polohe "ON"