Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ACER Aspire Revo R3610

adisbenji (22)|9.2.2010 08:44
tak...

a ak niekto este stale rozmysla o kupe evolve ci Extreamru alebo WD TV Live tak Vam pridam este na vyber toto

ACER Aspire Revo 3610 - cena cca 250 evri s 500 GB HDD a klavesnicou....

no a pre ukazku :





asi nie je co riesit.....
matusco (376)|9.2.2010 16:31
Vidim, ze si objavil "Ameriku".

Ked si uz z toho taky nadseny a davas to do roznych for na webe, mohol si si dat vacsiu namahu a najst na Youtube ovela lepsie videa, ktore popisuju a ukazuju XBMC bud live alebo na Win alebo na Lin, na "tvojom" Acer Revo aj na inych.

Kazdopadne tie tvoje vykriky: "...asi nie je co riesit..." No, neviem... Keby bol svet taky jednoduchy, tak vsetci ostatni skrachuju (v oblasti prehravania HDD MM) a ostane tu len REVO...


Pozri sa, ja mam doma iba CRT TV, kopec MM obsahu na DVD, ktory by som rad zdigitalizoval a 250 EUR strop. Podla teba "nie je co riesit".

Spomenul si Evolve. Evolve Blade FullHD 1.5TB (napriklad) 213,85 EUR (najnakup). Dostanem k tomu dialkove, HDMI a AV kabel. Pripojim a pozeram. MKV, DVD, MP3, JPG, stahujem torrenty, nic ine nepotrebujem.

Acer REVO 235,41EUR (najnakup). Musim dokupit HDMI kabel, kompatibilne dialkove ovladanie a za konecnu cenu cez 250 EUR mam sice svizny, krasny MM prehravac ale s diskom 320 GB. 5 krat menej ako v predch. pripade. Zrat to bude 5krat viac (prehanam), hlavne ze mam cool-ovu klavesnicu s myskou, ktore v obyvacke na gauci vobec nepotrebujem.
A co je podstatne, na svoj CRT ho nepripojim (o dalsom vyhadzovani penazi za polofunkcne konvertory signalu neuvazujem).

Jednoducho vaz svoje slova. Kazdy produkt ma svoju cielovu skupinu. Vykriky typu "nie je co riesit" zbytocne vyvolavaju siahodlhe nikam neveduce diskusie k dokazovaniu si vlastnej pravdy (alebo obmedzenosti)