Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat m31b- chybí youtube

Martys33 (3)|26.2.2010 02:27
Ahoj, nedávno jsem si pořídil tento model,moje první multi. centrum, tak prosím o schovívavost a pomoc :-)Už se s tím nějak peru týden,něco jsem si už dokázal nastavit sám formou pokusů a omylů.K síti jsem se zapojil přes dodávaný Wifi USB, a chtěl bych vědět, když projíždím web služby-flickr atd. je to na můj vkus hrozně pomalé a někdy se to zasekne, že musím centrum úplně vypnout a znovu nastartovat,protože nic jiného nejde.Je to normální? dělá to i vám? protože připojením to asi nebude,net mám rychlý, nebo to víc ta wifina nebo centrum nedokáže? a druhá otázka-všude se píše i na obrázcích jde vidět,že web služby obsahují youtube,google video a metacafe, já ale tyto portály v nabídce nemám! a hlavně o youtube bych stál.Všiml jsem si, že jdou portály přidat ručně, ale jak? zkoušel jsem zadat do url youtube.com ale nešlo to, to byl ale jen pokus,protože vůbec nevím jak na to.Prosím o radu.Díky.
Martys33 (3)|2.3.2010 19:40
To opravdu nikdo neví?
pavelcivka (71)|2.3.2010 21:08
citace:
Upozornění: vývojáře platformy Syabas která je používána v přehrávačích Popcorn Hour, většině Egreat a dalších, se nedohodly s Google YouTube a tato služba je od 2 prosince 2009 pro tyto přístroje nedostupná.
Martys33 (3)|3.3.2010 18:55
Díky za info,no tak to je paráda.Jinak na jiném foru psali u popcornu, že je nějaké mini youtube v MSP Community->Video podcast->You Tube, nikde jsem to nenašel, mám akorát Videocast a tam nic není, nevíte jak je to u eGreat?nebo jak tam to mini dostat?